Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nadšenec navrhl Škodu Fabia Cabrio. Jak se vám líbí?

Jan Zajíc Jan Zajíc 9. 5. 2022 • 22:27
23
1
Zobrazit náhledy (23)
Škoda Fabia Cabrio Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia

Současná generace Škody Fabia je a bude k dispozici výhradně jako pětidveřový hatchback. Jak by jí to ale slušelo jako kabrioletu?

Právě myšlenky na Fabii Cabrio se chopil virtuální umělec, který na internetu vystupuje jako Theottle. Rozhodl se, že malý kabriolet navrhne. I když tedy jen virtuálně v podobě dvou upravených obrázků.

Svou vizi přitom stvořil ze dvou fotografií skutečného hatchbacku a pomohl si ještě částmi jiného kabrioletu - čelní sklo, přední sloupky a především otevřená část vozu pochází ze snímků Volkswagenu T-Roc Cabriolet.

Video se připravuje ...

Theottle tedy vytvořil Fabii Cabrio s plátěnou střechou. Z T-Rocu pak návrhu ponechal ještě zadní spoiler.

Virtuální umělec se také musel vypořádat úpravou karoserie, aby výsledek měl jediný pár dveří. A nešlo jen o vymazání zadních dveří, jediný přeživší pár nově tvoří dveře větší.

Theottle se o celý proces úpravy pětidveřového hatchbacku podělil formou videa na svém YouTube kanále, díky tomu si můžete udělat představu o tom, jak taková virtuální "přestavba" probíhá a vypadá.

Za zmínku ale stojí také krátký klip z Instagramu, v němž Theottle nabízí pohled, jak by Fabia v podobě kabrioletu vypadala s různými laky karoserie.

Tak co říkáte, líbilo by se vám, kdyby Škoda prodávala otevřenou Fabii?

Související články

Témata
9. 5. 2022 21:33
Nová doba...
Tak už to nie je grafik ani dizajnér? Najnovšie virtuálny umelec? Sorry, stále vidím len dve zbastlené fotky. Kde je ten umelecký návrh?
Články odjinud