Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Navigace do auta. Podle čeho ji vybírat?

Prezentace klienta 17. 12. 2018 • 00:33
2
I když si možná někdo myslí, že navigace v autě je v dnešní době díky chytrým telefonům přežitek, opak je pravdou. Zkušení cestovatelé vědí, že bez navigace se neobejdou.

Ať už jedete autem, karavanem nebo na motorce, každá navigace má svoje specifika a podle toho je nutné ji také pořizovat.

Aktuální informace a míra pokrytí

U navigace zásadní věc. Předem si vždy ujasněte, kde navigaci budete používat a které země chcete navštívit. Stačí vám jen Česko a Slovensko, různé části Evropy, nebo budete cestovat ještě dál? S mapou pokrytí souvisí samozřejmě i aktualizace. Uzavírky, přestavby anebo různé objezdy jsou každodenní záležitostí kdekoli na světě. Jen díky plné aktualizaci se vám nestane, že budete po nocích bloudit nebo se motat hodiny po zapadlých okreskách. Ty lepší navigace už nabízejí doživotní aktualizaci map zdarma. Mezi takové patří i stále nejprodávanější z nich, značka TomTom. Navigační zařízení TomTom (Via, GO) lze jednoduše propojit s telefonem. Umí nahlas předčítat textové zprávy a umožňuje plné využití osobního asistenta ve vašem telefonu. Díky zabudované Wi-Fi je aktualizace kterékoli světové mapy naprostou hračkou. Nepotřebujete ani počítač!

Funkce, které se vždy hodí

TomTom traffic

Neuvěřitelně přesné živé dopravní informace v reálném čase. Vždy se včas dozvíte, kde se doprava zpomalila a proč. Na obrazovce pak vidíte přesně to, co vás čeká na silnici. Nejen počasí se dá předpovídat, jde to i u dopravy. Máte někam namířeno v pátek v 5 hodin odpoledne? Úterý v 9 ráno? Díky skutečným aktuálním informacím z dopravy vám může tato navigace jednoduše sdělit, kde se tvoří dopravní zácpy nebo kde se silnice opravuje. Snadný přístup ke službě TomTom Traffic funguje z jakéhokoli zařízení. Službu TomTom Traffic nastavíte ve svém navigačním zařízení, smartphonu nebo počítači.

Pro milovníky motorek je tu TomTom Rider

Nevybírejte si jen cíl, vyberte si cestu. Nastavte si úrovně náročnosti jízdy a přizpůsobte si každý detail. Vylepšete své řidičské umění výběrem nadmořské výšky a úrovně zatáček přímo v navigačním zařízení. Díky této navigaci objevíte exkluzivní trasy vybírané samotnými motorkáři, které lze synchronizovat se zařízením Rider. Třešinkou na dortu je citlivost dotykové obrazovky ovladatelné v rukavicích. Chytrou obrazovku zařízení TomTom Rider lze přepínat mezi režimy pro letní a zimní rukavice podle toho, co máte na sobě.

Objevte svou trasu pro obytný vůz s Go camper

Buďte vždy na té správné silnici. Profil vozidla můžete snadno přepínat mezi obytným vozem, karavanem a automobilem, abyste mohli plánovat trasy pomocí přizpůsobené navigace bez ohledu na to, jaké vozidlo zrovna řídíte. Získejte přizpůsobené trasy pro rozměry, hmotnost a maximální rychlost obytného vozu nebo karavanu. Výletní trasy nejsou jen o jízdě, ale také o zastávkách. Najděte si body zájmu určené pro obytné vozy a karavany. Nezáleží na tom, na kterém místě Evropy se právě nacházíte. Jednoduše vyhledáte kempy, odpočívadla, restaurace nebo vyhlídky přes aplikaci MyDrive v telefonu nebo tabletu.

Související články

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud