Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nechcete pojízdnou barovou stoličku s V8? Tahle úžasně bizarní věc je na prodej na Slovensku

Jan Zajíc Jan Zajíc 13. 2. 2020 • 22:14
10
Zobrazit náhledy (10)
Hoss Fly Hoss Fly Hoss Fly Hoss Fly Hoss Fly

Víte, že ve Spojených státech amerických existuje firma, která staví pojízdné barové stoličky s velkým osmiválcem? A co když vám ještě řekneme, že jedna tahle podivnost je na prodej na Slovensku?

Stroj jménem Hoss Fly vymysleli lidé ze společnosti Boss Hoss, kterou proslavily zejména stavby motocyklů s vidlicovými osmiválci. A tihle blázni si jednoho dne asi řekli, že motorka s 5,7litrovým motorem (můžete mít ale i ještě větší V8) je nuda.

A tak se zrodila pojízdná barová židle, což je zjednodušeně řečeno velký osmiválec od Chevroletu, na němž je namontovaná stolička.

Tahle věc má pak samozřejmě ještě čtyři kola, spíš kolečka, nechybí malý volant, jednoduché řízení a dva pedály. 

Motory jsou na výběr dva - small block a big block. Small block má objem 5,7 litru a dává nejvyšší výkon 184 kW, tedy 250 koní. Síla putuje přes hydrostatickou převodovku na zadní kola.

Maximální rychlost činí 40 km/h. Na V8 nic moc, ale znovu se podívejte, jak tahle věc vypadá.

Právě na verzi s 5,7litrovým osmiválcem jsme narazil ve slovenské inzerci. Prodejce za kuriózní hračku požaduje 11.900 eur, což je v přepočtu skoro 300 tisíc korun. A rozhodně to není málo. Zvlášť na vozítko, které samozřejmě ani nesmí na silnici. Ale i tak: není to půvabný nesmysl?

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud