Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan Juke-R dorazí do Prahy

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 22. 5. 2012 • 01:31
136
7
Zobrazit náhledy (136)
Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke Nissan Juke
Crossover Juke-R s 3,8litrovým motorem přeplňovaným dvojicí turbodmychadel se na konci května ukáže v Praze.

Extravagantní koncept Nissan Juke-R poháněný motorem z modelu GT-R byl veřejnosti představen letos v lednu v Dubaji, když závodil s trojicí supersportů. Pozitivní reakce na tento stroj stojí i za výrobou několika exemplářů pro soukromé zájemce, od nichž má Nissan v současnosti tři závazné objednávky.

V rámci turné po střední a východní Evropě ostrý koncept navštíví Prahu i Bratislavu a představí se i Maďarsku a Polsku. Pražská akce nazvaná Juke-R Street Driving Show 2012 se bude konat 30. května v okolí O2 Arény a má kombinovat aktivity pro odbornou i laickou veřejnost.

Nissan Juke-R se v Praze předvede v plné akci na speciálním polygonu. Ten bude pro tuto příležitost vybudován na ploše vedle O2 Arény. Celá akce má být spojena s atraktivní podívanou a přitažlivou posluchačskou soutěží s rádiem Evropa 2.

Posluchači rádia Evropa 2 mají šanci stát se jedním z deseti šťastných, kteří se budou moci projet v Nissanu Juke-R. Jeden z účastníku show pak bude mít šanci získat výhru v podobě sériového vozu Juke.

V průběhu odpoledního programu se představí nejen rychlá auta, ale také známé osobnosti a zábavný program pro dospělé i malé diváky.

Témata
23. 5. 2012 17:40
Re: Výroba
no dobre tak najit rozumne havarovane GT-R kde motor zustane pouzitelnej

me treba GT-R ale nijak neoslovuje, naopak Juke se melibi
23. 5. 2012 13:18
Re: Výroba
Tak nějak ;-) GT-R je GT-R a ne tahle "šílenost" :no:
22. 5. 2012 22:41
Re: Výroba
hlavně si nedokážu představit někoho, kdo by dobrovolně zničil GT-R aby měl Juke R >:D sice se mi ten nápad líbí, ale gt-r je gt-r...
22. 5. 2012 19:09
Re: Výroba
Ja ti nevim teda, ale podle me to zas tak jednoduche nebude, hlavne prenos sily z motoru pri zajisteni stability auta, podle me to jen tak nekdo za rozumne penize neudela ani omylem
22. 5. 2012 17:40
Re: Výroba
kup Juke a GTR, pak sezen sikovneho mechanika a verim ze to da dohromady levnejc nez Nissan, respektive nez za kolik to Nissan bude prodavat :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku