Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Rolls-Royce Phantom bude mít premiéru za pár dní. Poodhalují jej fotky z brožury

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 18. 7. 2017 • 22:30
4
7
Závěrem tohoto měsíce se má světu oficiálně představit Rolls-Royce Phantom. Ještě předtím se ale objevují špionážní snímky z tiskových materiálů, které novinku až nápadně připomínají.

Sítěmi se začala šířit trojice špionážních fotografií z jednoho čínského serveru, která údajně zachycuje podobu nového Rolls-Royce Phantom. Luxusní vůz na fotkách je navíc takřka totožný s návrhy, které grafici vytvořili na základě dřívějších maskovaných snímků.

Není žádným překvapením, že Phantom VIII prošel oproti svému předchůdci jen designovou evolucí. Všimnout si můžeme LED světlometů s elegantnějším vzhledem, pozměněné masky a předního nárazníku s více lesklými prvky, který má i expanzivnější otvory.

Snímky ukazující nový Phantom jsou pravděpodobně „odcizeny“ z digitální brožury automobilky. Vůz je zde vyobrazen v kombinaci bílé a tmavě modré barvy, přičemž ta se kromě vrchní části auta nachází i na kolech. Velikost dveří naznačuje, že se jedná o variantu s prodlouženým rozvorem.

Očekává se, že nový Rolls-Royce bude posazen na platformě CLAR, tedy základech, které využívá BMW řady 7. Použití hliníku a uhlíkových vláken pak umožní shodit vozu několik přebytečných kilogramů. Phantom dostane obdobný kamerový systém, jaký u BMW známe pod názvem Surround View.

Na první pohled se může zdát, že k výrazným změnám v interiéru nedošlo, avšak bližší zkoumání prozradí opak. Z nekvalitních snímků rozpoznáváme nový digitální štít a větrací otvory jsou umístěny níže, aby zde vzniklo více prostoru pro displej infotainmentu. Analogové hodiny zůstávají, jsou ale umístěny více na straně spolujezdce.

Web, který snímky publikoval, zároveň informuje, že k oficiálnímu představení nového Rolls-Royce Phantom dojde 27. července, tedy příští týden ve čtvrtek.

Související články

Témata
Avatar - vabis
19. 7. 2017 17:56
Re: spis to vypada jak facelift
Jsou automobilky co vyrobi vuz podle sve uvahy a pak se jej snazi prodat, treba pokus o prunik VW TDI do USA >:D Mohu ale potvrdit, ze Rolls se v posledni dobe hodne soustredi na prani zakazniku a auto vypada presne tak, jak si cilovi zakaznici prali. Dojem z maleho obrazku pro cloveka, ktery to nema v oku neni rozhodujici. Na fotkach gentlemanu z roku 1850, 1900, 1950 a 2000 je pansky oblek taky “to same”. Rozdil je v tom, ze auto je TECHNICKY VIC NEZ ZCELA JINE.
Avatar - Bubáq
18. 7. 2017 23:13
Netušil jsem,
že RR vydává brožury >:D .
Zákazníci z Říše středu ale žádají to, na co byli zvyklí, když si před deseti lety přišli prohlédnout svůj první soukromý automobil Lifan... ;-\
Avatar - habanero1
18. 7. 2017 20:58
Gril
Ten gril mi přijde už trošku z módy, tohle v dnešní době vypadá jak luxus z russlandu..
Avatar - Pekelná Micinka
18. 7. 2017 17:50
Nyní nově v Lídlu
Rekognoskuju to jako zdařilý, evolučně konzervativní design. Nicméně v interiéru bych 100% dal přednost Bentley.
18. 7. 2017 15:34
spis to vypada jak facelift
skoda ze se vyrobci drzi pri zdi a vyrabeji auta jako z Roku 2010. mohli by uz trochu pohnout designem do budoucnosti

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku