Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ojetá Škoda Octavia, BMW do zásuvky i plochá dráha. Sledujte nový televizní Svět motorů!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Už dnes ve 20:30 odvysílá stanice Nova Action další díl televizního Světa motorů.

Dnešní televizní si pro vás opět nachystal spoustu zajímavých reportáží. Začneme s SUV-kupé, dnes velmi oblíbenou kategorií, které navíc pohání elektřina - BMW iX2, které vám představí Honza Mička. Hned poté nás Martin Karlík přenese za vůní metanolu, vezme nás totiž do světa plochodrážních motorek a jejich závodů.

V další reportáži se nám Marek Bednář trochu ušpiní, vyzkouší si totiž buggy u Polaris, přijal totiž pozvání na předváděcí akci strojů pro policii a bezpečnostní sbory. A už teď vám můžeme prozradit, že to není červená dunovka se žlutou střechou. Hned poté vás Tomáš Dusil možná trochu překvapí, má totiž bazarovku, která je pro mnohé stále ještě novým autem - Škodu Octavia. Má i v tomto mladém věku Octavie nějaké problémy?

K pozvání k Davidu Šprinclovi přijal divadelní, filmový a televizní herec Vasil Fridrich. Co všechno nám o sobě prozradí? Závěr našeho pořadu se opět ponese v duchu off-roadů. Michal Dokoupil vám totiž představí Ineos Quartermaster. Za trochu krkolomným názvem se skrývá velmi schopný pick-up britské produkce.

Takže nezapomeňte, dnes ve 20:30 na televizní stanici Nova Action. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu. Po televizní premiéře každého dílu se můžete na pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Doporučujeme