Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Paccar Parts má nové distribuční centrum

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 1. 8. 2013 • 00:49
4
Společnost Paccar Parts otevřela ve městě Eindhoven nové moderní distribuční centrum.

Nové Paccar Parts centrum má rozlohu 26 000 m2, skladovací prostory pro 65 000 různých dílů pro nákladní vozidla a bude hrát důležitou roli při pokračujícím růstu společnosti DAF Trucks na evropském trhu.

Ze všech čtrnácti distribučních center společnosti Paccar Parts je nové centrum v Eindhovenu největší na celém světě a jeho výstavba si vyžádala investici přibližně 30 milionů eur. Důvodem pro stavbu tohoto centra bylo uvedení zcela nové generace vozidel DAF Euro 6, s nímž došlo k navýšení množství uskladněných dílů z 50 000 na více než 65 000.

Z nového distribučního centra jsou zajišťovány přímé dodávky náhradních dílů a příslušenství dealerům DAF v zemích, jako je například Nizozemsko, Německo, Belgie a Francie, a poskytuje také každodenní dodávky do ostatních evropských distribučních center v Leylandu (Velká Británie), Budapešti (Maďarsko), Madridu (Španělsko) a Moskvě (Rusko).

V Eindhovenu bylo dosaženo úrovně skladových zásob 98 %, což znamená, že téměř všechny díly pro nákladní vozidla DAF jsou dostupné přímo ve skladu. Aktuální spolehlivost dodání je 99,98 %, což se netýká pouze originálních dílů DAF, ale také rozsáhlé nabídky univerzálních dílů TRP pro nákladní vozidla, přívěsy a návěsy a dalšího dílenského spotřebního materiálu.

Pro rychlé dodání objednaných dílů využívá nové distribuční centrum společnosti Paccar Parts v Eindhovenu nejpokročilejší logistické systémy, včetně rádiové komunikace a hlasem ovládaných vyhledávacích systémů. Každý den je zde zpracováno více než 12 000 objednávek.

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku