Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Paříž živě: Ford Ka – První dojmy

Michal Fokt Michal Fokt 5. 10. 2008 • 13:40
31
27
Zobrazit náhledy (31)
Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka Ford Ka
Tak se nám v Paříži představila pětistovKA. Ha ha, to jsme vtipní, tahle slovní hříčka určitě už napadla desítky a stovky jiných přede mnou...

Není divu - aktuálně třetí největší automobilka na světě se spojila s Fiatem, aby ji vývoj miniauta pro evropský trh stál pokud možno co nejméně, a jde vlastně o překarosovaný Fiat 500. Bezpochyby dobrá volba partnera. Ale výsledkem je ..... Corsa. Nebo ne?

Corsu nám nové Ka připomínalo na fotkách a naživo je ten dojem ještě intenzivnější. Náš dojem sdílet nemusíte, ale co nezpochybníte, je že tlustý středový panel z 500 (tedy vlastně z Pandy) dost překáží pravé noze.

Ačkoli se u Fordu snažili být hodně "in", kouzlo Fiatu tohle auto přece jen nemá. Nová bondovka, kde se Ka objeví, to taky asi nezachrání.

Postrádám i výraznější boční vedení sedadel, což je problém obou aut, krátké a přesné řazení patří naopak ke kladům. Jestli chcete mít v miniautě fakt skvělý volant, najdete ho právě v Káčku.

Témata
6. 10. 2008 14:24
Re: výraznější boční vedení sedadel
Souhlasim a navrhuji exeplarne vyklestit i s pubertalnimi majiteli nejhorsiho hothatche od Hondy ;-) >:D
6. 10. 2008 14:15
Re: třetí je už nějakej ten pátek VW
[Source: Volkswagen].... jen marketing VW nic vic, navic jeste stary Aug 28th ;-)
PS navic ted po propadu to bude take jine VW propadlo jak US tak EU, Ford vyrazne jen v US. Tak ze bych si pockal na aktualni pocty.
5. 10. 2008 21:37
Re: třetí je už nějakej ten pátek VW
Velikosti asi tezko ;-)
5. 10. 2008 21:15
Re: výraznější boční vedení sedadel
Abych rekl pravdu neskromne vice rikat verejne o novodobem maluchu pro zeny ze ma nejake extra velke kouzlo. Chapu ze nejak prodavat se ta F500 musi kdyz nicim jinak nevynika ani cenou. Ale me se Ka libi rozhodne vice.
5. 10. 2008 21:06
Re: 2009 Ford Ka Tattoo, Digital Art, and Grand Prix Edition
Usmevne je ze neznas SportKA nebo KA KIT CAR nebo Ford Ka Cosworth 4x4 Rally Car.
[odkaz]
>:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud