Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Policejní Hummer od GeigerCars – Mad Max?

Miroslav Kudělka Miroslav Kudělka 15. 5. 2006
6
59
Zobrazit náhledy (6)
Hummer H2
Přestože GeigerCars upravuje americká auta, stále je to německá firma. O to zajímavější je, že upravil policejní Hummer H2 pro šerifa v Texasu. Služební vůz v jejich podání pak lze přirovnat ke stroji legendárního Mad Maxe..

Objednávka z Texasu na superrychlý Hummer H2 sice u GeigerCars.de překvapila, ovšem v žádném případě nezaskočila, protože ve své nabídce mají vše potřebné. Do motorového prostoru si našel místo radikálně přepracovaný motor V8. Jeho objem byl zvětšen na 7,0 litru a k jeho plnění byl navíc použit mechanický kompresor. Výsledkem dalších úprav jako jsou nové vačky, pečlivě opracované hlavy, kované písty, titanové ojnice, nové sací a výfukové potrubí a přeprogramování řídící jednotky je zdrcující výkon 515 kW (700 k) při 5500 ot/min a točivý moment 904 Nm při 4260 ot/min. Tyto hodnoty dělají divy i s vozem, který má pohotovostní hmotnost 3,1 tuny. Zrychlení z 0-100 km/h zvládne za výborných 6,5 sekundy a nejvyšší rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h.

Vysoký výkon motoru dostal také adekvátní podvozek. Pružící jednotky byly nahrazeny sportovními, které snižují světlou výšku o 105 mm a jejich práci jim pomáhají plnit zkrutné stabilizátory na obou nápravách. Kkola mají obří rozměr 10J x 28“ a pneumatiky 335/25 ZR 28 dodává Kumho. Za obrovskými koly přední nápravy jsou osazeny velmi výkonné kotoučové brzdy o průměru 380 mm s osmipístkovými třmeny.

Jediné čím Hummer H2 od GeigerCars nebude vybaven, je potřebná policejní výbava, kterou dostane až u svého šerifa v Texasu. Americká policie asi nemá problém s rozpočtem na nákup vozů a benzínu do nich.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Jízda v Hummeru
| 25. 1. 2019
Platnost voucheru je vždy na rok, a také to lze až o rok prodloužit za menší poplatek. Zaplatit to můžete online, nebo na dobírku, převodem, na pobočce, dodání může být poštou, nebo přepravní společností, a také si můžete poukaz ihned vyexpedovat na e-poukaz.
Jízda v Hummeru
| 21. 1. 2019
Jak to přesně u toho Adropu funguje? jak je to s placením a dodáním voucheru? a jak je to s platností?
Jízda v Hummeru
| 18. 1. 2019
Já jsem kupoval pro bratra k vánocům zážitkový poukaz od [odkaz] hodně si to pochvaloval, navíc mají platnost poukazu na rok.
Jízda v Hummeru
| 15. 1. 2019
Prosím poradíte mi, kde bych se mohl nechat svézt v Hummeru a nejlépe ho i řídit?
Avatar - ManInBlack
Hummer
| 2. 11. 2006
Já radši H1

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku