Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Populární Dacia nebude na náplavce chybět! Jaké modely ukáže?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 22. 8. 2018 • 13:29
38
Zobrazit náhledy (38)
Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster dacia_duster_43Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster Dacia Duster
Automobilka Dacia se v České republice těší velké oblibě, tudíž nesmí na automobilové výstavě Auta na náplavce chybět. Které modely se ukážou vedle SUV Duster?

Nová generace Dusteru byla dlouho očekávaným modelem a nutno říct, že omlazení automobilu skutečně prospělo. Vy si jej budete moci prohlédnout na unikátní výstavě Auta na náplavce, kde automobilka Dacia rozhodně nesmí chybět. Populární SUV v nejnovějším balení se tu ukáže vedle modelů Sandero a Duster.

Náplavku koncem prázdnin navštíví taktéž mateřský Renault, o jehož složení stánku jsme vás informovali už před časem.

Nezapomeňte tedy na to, že Auta na náplavce 2018 startují už 30. srpna a potrvají do 2. září. Veškeré informace a doprovodný kulturní program najdete na oficiální facebookové události a instagramovém účtu, kam pravidelně přidáváme fotky ze zákulisí. A pokud na náplavku vyrazíte i vy, nezapomeňte sdílet své postřehy pod hashtagem #AutaNaNáplavce!

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku