Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Potvrzeno: Nová generace Renaultu Mégane se ukáže ve Frankfurtu

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 21. 5. 2015
28
Zářijový frankfurtský autosalon se stane místem světové premiéry nového Renaultu Mégane. Potvrdil to člen nejužšího představenstva společnosti Renault, Lauren Van Den Acker.

V rozhovoru pro indický Auto Blog při příležitosti představení vozu Renault Kwid se Lauren Van Den Acker nechal slyšet, že příští Renault Mégane bude představen ještě tento rok, a to na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu. Doslova řekl: „Nový Mégane bude představen na motorshow ve Frankfurtu. Jedná se o velice konkurenční třídu vozů, protože musíte bojovat s Volkswagenem Golf, Peugeotem 308 atd.“

Vůz založený na platformě CMF, na které jezdí kupříkladu i sesterský Nissan Pulsar, má dostat zcela nový vzhled odvíjející se od modelů Clio a Captur. „Budeme mít velice smyslný, sexy a atraktivní sportovně vypadající vůz se všemi novými technologiemi, které jsou obvyklé v dané třídě,“ dodal Van Den Acker.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - miromen
Tak nějak
miromen
| 22. 5. 2015
S tim určitě souhlasim. Ja rozhodně nepatřim ke kritikum interieru Megana. Ani jako celek mě to auto určitě nezklamalo spiš naopak. Nějakou dobu už mam ale u Megana jeden problem a to zastaralost což samozřejmě neni vada a je to čistě muj poblem. Řešit ale cenu tak je to kandidat ktereho by byla chyba vynechat. U koncernu jsou ty rozdily bohužel dost markantni. Nedavno jsem si dukladněji prolezl hned po sobě Golfa v HL a Leona FR což jsou nejvyšši vybavy. Ten rozdil je tem v ramci třidy prostě obrovsky. Octavia mě upřimně vubec nezajima ale podle toho co se piše tak svou urovni odpovida zruba tomu Seatu. Jen u Octavie je mi bliže architektura přistrojovky.
Avatar - Ronault.
Tak nějak
Ronault.
| 22. 5. 2015
Tak sem nechoď.

Materiálově ani zpracováním v době uvedení na trh se Megane za interiér nemusel stydět a materiálově dodnes, pravda, některé detaily u nových modelů jsou dál, ale skok to není obrovský. Co by např. nová Octavia dala za materiály palubní desky Meganu... Teda co by dala za materiály i své předchůdkyně.
Avatar - Ronault.
Bude to brutal
Ronault.
| 22. 5. 2015
To zaměření už Renaultu došlo a v podstatě nové modely jsou cenově plně mainstream, jestli nabídne tak širokou paletu jako třeba VW nebo Opel, to si netroufnu tvrdit, každopádně něco silnějšího (ať je 1,2 TCe jakkoliv výborný motor) než 1,2 TCe by měl nabídnout :-| Kéž by zůstal věrný v tom dobrém, R.S. a GT220
Avatar - miromen
Tak nějak
miromen
| 22. 5. 2015
Takova kumulace Renault fanatiku jako je zde to se opravdu jen tak nevidi.
Jinak ja vim je to na ukor interieru. Takže zustat na urovni Clia a nebude se to sr.at. :yes:
Tak nějak
pogo26
| 22. 5. 2015
Abych tě uklidnil, tak Renault se ve spolehlivosti na evropskou konkurenci nedotáhl. On ji předehnal.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku