Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

PREMIUM+ se vrací za 1 Kč! A navíc video bez reklam!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 16. 8. 2022 • 07:55
5

Už jste si asi všimli, že na Auto.cz vycházejí články ve zpoplatněné sekci PREMIUM+. Nyní se vrací akční nabídka za 1 Kč!

Pro připomenutí. Největší výhoda pro čtenáře je jasná – to nejlepší z obsahu tištěných médií máte k dispozici na webu v předstihu! Pokud vás tedy v našem případě zajímají auta, k tomu nejlepšímu ze Světa motorů se dostanete ještě před tím, než se časopis objeví v pondělí na stánku. Postupně navíc sekci rozšiřujeme i o obsah z měsíčníku Auto Tip Klassik a jedinečné bazary Martina Vaculíka.

Světem motorů to však zdaleka nekončí, součástí předplatného je nejen výše zmíněný motoristický obsah, díky službě PREMIUM+ se dostanete také do placené sekce dalších titulů z portfolia Czech News Center (Reflex, iSport.cz, Živě.cz, E15.cz, ABC nebo Blesk.cz), nechybí ani elektronické verze časopisů na iKiosek.cz.

Takto už PREMIUM+ i z našich stránek znáte, nyní se tedy vrací akce, kdy si na měsíc můžete službu vyzkoušet za symbolickou korunu, další měsíc pak přijde na 199 Kč.

A teď navíc ještě už zmíněná důležitá novinka – s PREMIEM+ získáte videa bez reklam! Samozřejmě ne jen v rámci sekce PREMIUM+, ale komplet celý videoobsah na Auto.cz bez reklam!

Však sami vyzkoušejte! Další informace k produktu najdete na nových stránkách PREMIUM+.

Doporučujeme

17. 8. 2022 08:18
Re: HA HA HA...
Znám jeden český, ale ten by "vypípli".
16. 8. 2022 21:38
Re: HA HA HA...
Musím říct, že obrat "ďakujem, neprosím" na slovenštině miluju. Marně hledám tak výstižný česky ekvivalent.
Avatar - Mokrous
16. 8. 2022 19:03
Jdu do toho, ale...
... teprve tehdy, až redakce vydá jeden jediný článek bez chyb. OK?
Avatar - rohYpnol
16. 8. 2022 17:37
Se vrací = nefunguje
Haha nějak vám ten koncept nevychází co? No jestli si myslíte že čtenáři jsou tak blbí že vám skočí na ten laciný trik s 1 Kč... :-[] :-[] :-[]
Na rovinu - takhle hloupí tu jsou snad jen tři čtenáři o kterých vím ... :D :D :D Jmenovat není třeba. Oni se ozvou sami :D :D :D
16. 8. 2022 17:25
HA HA HA...
...alebo, ďakujem, neprosím. Čo si neprečítam tu, prečítam si inde. Zdarma, resp. v rámci ceny internetového pripojenia a za strpenie nejakej tej reklamy, ktorej je na ACZ už aj tak viac ako obsahu. A niekedy mi príde aj kvalitnejšia ako obsah tohto webu. Sorry, páni, čo na srdci, to na jazyku. Resp. na klávesnici.