Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Racing21 na Rallye Český Krumlov 2017: Návrat do první pětky

Vitek Vitek 21. 5. 2017 • 16:42
18
Zobrazit náhledy (18)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Druhá etapa krumlovské rallye s posunem o jednu příčku do vysněné top 5 opakovala loňský rok. Letos to ovšem bylo opravdu vydřené.

Splněný cíl. Návrat mezi své. Tvrdě vybojované body. Klokočka ŠKODA Czech National Team dokázal ve druhé etapě zatáhnout a posádka Štajf-Rajnoha slaví 5. místo v absolutním pořadí a 3. příčku v European Rally Trophy.

Stejně jako loni se i letos na náročných uskákaných tratích Rallye Český Krumlov dařilo, bylo to však velký boj o každou sekundu. Po páteční sekci, kde Štajf s Rajnohou brali šesté etapové místo se v sobotu s náročnými Malonty a Lipnem, kde byl tzv. vzdálený servis dokázali posunout o jedno místo na konečnou 5. příčku. Zároveň pak brali bronz v evropské rallye trofeji, které se letos Klokočka ŠKODA Czech National Team účastní a 45. Rallye Český Krumlov byla jejím prvním podnikem. Více ve videu exkluzivně pro auto.cz!

Autor: Libor Hlisnikovský

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud