Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Racing21 na Rallye Český Krumlov 2017: Konečně se zlepšujeme!

Vitek Vitek 20. 5. 2017 • 15:07
25
Zobrazit náhledy (25)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Velký český mistrák v rallye pokračuje třetím podnikem. Do úvodní etapy Rallye Český Krumlov vstoupila posádka Klokočka ŠKODA Czech National Teamu lépe než v minulých dvou soutěžích.

Štajf s Rajnohou se v úvodních dvou soutěžích TrueCam MČR hledali a výsledky na chvostu nejlepší desítky nebyly úplně podle představ. Po první etapě 45. Rallye Český Krumlov se ale posádka zeleno-šedého klientského speciálu ŠKODA Fabia R5 vrátila do loňské formy, kdy v jednotlivých testech oscilovala kolem pátého místa absolutně.

Slibný den naznačila již úvodní vložka na výstavišti v Českých Budějovicích, která pátým časem dala najevo zlepšení formy loňských bronzových účastníků velkého českého mistráku. Následující „erzety“ se pak nesly v podobném duchu tahání se o každou vteřinu a po 7 pátečních rychlostních zkouškách se posádka Štajf-Rajnoha zapsala do výsledkové listiny na 6. místě absolutního pořadí (a 5. ve své kategorii), když pouhou sekundu ztrácela na pátého Jana Černého. To slibuje ještě velký sobotní boj včetně legendární dlouhé vložky Malonty. Exkluzivně přinášíme video z první etapy Rallye Český Krumlov 2017 – tentokrát s komentářem šéfmechanika Pavla Janouška.

Autor: Libor Hlisnikovský

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud