Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Reklamy, které stojí za to: Peugeot 208 závodí ve slavném komiksu

David Bureš David Bureš 3. 6. 2013 • 14:47
4
Malý francouzský hatchback se v reklamním snímku postavil neandertálským bratrům Slagovým nebo Rudému Maxovi.

Peugeot propaguje model 208 pomocí nové reklamy. V ní se inspiroval animovaným seriálem Wacky Races z dílny Hanna-Barbera, který je známý i z českých televizních obrazovek. Peugeot se tak na startu závodu postavil několika roztodivným vozidlům s ještě roztodivnějšími posádkami.

Mezi soupeře patří partička mafiánů v čele s Clydem, kteří pilotují stařičký model značky Hispano-Suiza, Rudý Max a jeho létající auto, neandertálští bratři Slagovi s autem z kamene nebo zloduch Dick Dastardly s jeho speciálním „zlým“ vozem. Chybět nemůže ani krásná Penelope Pitstop nebo škodolibý pes Muttley.

208 své soupeře dokáže různými prostředky předjet – ať už díky silnému motoru nebo obratnosti. Soupeři se tak Peugeotu nezbaví, ba naopak Penelope Pitstop se ještě nechá svézt.

Americký animovaný seriál Wacky Races byl poprvé vysílán v roce 1968. Pojednává o 11 různých posádkách snažících se získat titul World's Wackiest Racer (Nejvíc bláznivý závodník světa).

Témata
4. 6. 2013 19:01
nic moc
o wacky races som sa dozvedel az z clanku a reklama sa mi nezdala byt nejaka extra dobra. taka zlatanina. ale tym, ktori poznaju ten serial sa asi bude pacit.
4. 6. 2013 10:42
reklama
Fakt povedená reklama....
Avatar - Magister
4. 6. 2013 10:33
Re: Wacky Races
Souhlas...reklama lepší jak celé auto...
Avatar - Pekelná Micinka
4. 6. 2013 09:54
Wacky Races
Jé Wacky Races, na ty jsem koukával na SkyOne... tak tohle se jim povedlo. :yes: