Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renocar uvádí: 510 koní pod kapotou BMW M4

BMW M4
BMW M4
BMW M4
BMW M4
10 Fotogalerie
Zdá se vám standardních 431 koní u nové M3 málo? Pak si objednejte testovací jízdu v brněnském Renocaru. Jejich předváděcí model má rovných 510 koní a svezení je opravdovým zážitkem!

Již několik desetiletí je německý úpravce sportovních vozů AC Schnitzer spojován se značkou BMW. Renomovaná firma dlouho neotálela a krátce po uvedení nového modelu BMW M3 sedan a M4 coupé na trh představila balíček rozsáhlých úprav.

Zřejmě nejzajímavější změnu poskytuje AC Schnitzer pod kapotou, sériový model nabízí solidní výkon 317 kW/ 431 k, po úpravě přídavnou řídící jednotkou se výkon vyšplhal na úctyhodných 375 kW/ 510 k, kroutící moment má hodnotu 645 N.m! A právě Renocar BMW, který má výhradní zastoupení AC Schnitzeru pro ČR, takto upravený vůz nabízí.

bmwbmw | Zdroj: acz

Pokud by vám to nestačilo, můžete se odlišit exteriérový paketem, ten zaujme kovanými koly o velikosti až 21“ v několika designových provedení. Výrazně řezaný přední nárazník dostal karbonový splitter, stejně jako zadní část, kterou zdobí karbonový difuzor a speciálně laděný výfuk s čtveřicí koncovek. Na přání lze vůz vybavit sníženým podvozkem a přítlačným křídlem na zadním víku kufru. To vše se zachováním tovární záruky.

www.renocar.cz

bmwbmw | Zdroj: acz