Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rolls-Royce Phantom Limelight Collection: Speciální edice pro 25 vyvolených

Jan Mička Jan Mička 24. 4. 2015 • 08:57
17
3
Zobrazit náhledy (17)
Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom
Automobily Rolls-Royce jsou ve srovnání s běžnými vozy úplně jiná liga. Ne každý Rolls-Royce ale musí být úplně „top“ – některé jsou zkrátka ještě o úroveň dál.

Vlastnictví jednoho z automobilů značky Rolls-Royce není jenom tak. Vozy v hodnotě několika milionů korun vás reprezentují a stejně se musíte chovat také vy k nim. Usednout dovnitř v neadekvátním oděvu neexistuje, stejně jako řídit opilý nebo porušovat předpisy. V opačném případě jej zkrátka nejste hoden.

V tomto světě neexistují linie výbav jako u běžných automobilů. Každý zákazník si může vůz nakonfigurovat podle sebe, a to včetně kůže, obložení interiéru, laku karoserie a dalších nezbytností. Čas od času ale značka vyrobí speciální edici omezenou určitým počtem kusů, která je jasně daná. V současnosti se týká modelu Phantom s prodlouženým rozvorem a nese název Limelight Collection. A teď pozor: pro celý svět bude vyrobeno pouze 25 exemplářů.

Rolls-Royce Phantom Limelight Collection byl vyroben pro zákazníky, kteří tráví svůj život na veřejnosti, a to rovnou na světové úrovni. Zkrátka jsou stále vidět. Značka vůz popisuje jako skvělého společníka na dlouhé cestování, a jak jistě chápete, to nejdůležitější se odehrává v zadní části kabiny. Zatímco vyškolený řidič kočíruje dvanáctiválec o výkonu 338 kW, majitel sedí ve speciálním sedadle vyvinutém společně s lékaři. Čalounění pravou kůží kombinuje krémový odstín Seashell s tmavým Navy Blue, z podlahy se vysouvá luxusní „podnožka“ a uvnitř výplní dveří najdete místo pro uložení manžetových knoflíků, luxusních hodinek a dalšího nezbytného vybavení úspěšného muže.

Perla automobilové produkce je skvostná již sama o sobě, proto zvenčí nikterak nešokuje. Hlavní poznávací znaky tvoří tmavý lak karoserie Gala Blues a ručně malované podélné boční linky s diamantovým motivem. Litá kola mají devět paprsků a středové pokličky za jízdy tradičně zůstávají ve správné poloze.

Související články

Témata
25. 4. 2015 13:59
Článek
Ty kecy v článku jsou z PR automobilky, nebo autorská licence pisatele ? Přijde mi velmi naivní, jak si namlouvá, že R&R z někoho udělá něco víc, než ve skutečnosti je. Navíc si ho může koupit každý, pokud na něj má: [odkaz] Nebo tihle jej nejsou hodni ? >:D
Avatar - HitmanPB
24. 4. 2015 22:14
Re: nej je nighthawk
Rolls-Royce je Rolls-Royce.
Tu snáď stačí popriať novým majiteľom veľa šťastných kilometrov :yes:
Avatar - vabis
24. 4. 2015 12:55
nej je nighthawk
O edici nejde, těch bylo je a bude, silverline sportline, greenline, blackline, praktik to už tady bylo >:D ale to auto má Charisma samo o sobě ;-) daleko víc mne oslovila třeba verze Nighthawk :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku