Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Seat nabízí prvek výbavy, který ocení milovníci kávy

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 1. 4. 2019 • 19:21
3
4

Seat v rámci příslušenství pro své vozy nabízí novinku, která může řidičům a jejich spolujezdcům s vášní pro kávu ušetřit čas i peníze.

Seat ve spolupráci s výrobcem kávovarů značky Handpresso zařadil do nabídky příslušenství pro své vozy sadu, zahrnující malý kávovar s dvojicí šálků v praktickém balení.

Španělská značka samozřejmě není prvním výrobcem automobilů, který svým zákazníkům nabízí kávovar, ale prostřednictvím svého britského zastoupení přináší zajímavá čísla, která se sice vztahují na britské řidiče, ale i přesto si zaslouží pozornost.

Seat uvádí, že dva z pěti britských řidičů pijí kávu za volantem a dodává, že kávovar ve voze může ročně ušetřit až 1800 britských liber (zhruba 54.500 kč) a rovněž čas stráveny objednáváním a vyzvedávání kávy v kavárně. Provoz kávovaru má ročně vycházet na 405 britských liber (kolem 12.500 Kč).

Zmiňován je i přínos životnímu prostředí a to v souvislosti s jednorázovými kelímky, jichž je ve Velké Británii ročně vyhozeno kolem 2,5 miliardy kusů. Díky dvojici šálků, doprovázející kávovar ve voze, již nemá jeho majitel jednorázové kelímky s kávou potřebovat.

Seat v současnosti nabízí kávovar pro všechny své vozy. Přístroj, který je napájen z 12V zásuvky, je navržen tak, že jej lze jednoduše usadit do držáků nápojů mezi předními sedadly. Během tří minut je pak schopen připravit 50 ml klasického espressa.

Na českém trhu je kávovar do auta nabízen v rámci příslušenství značky Seat za 6217 Kč nebo přímo zastoupením značky Handpresso.  

Zdroj: Seat

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - white_labels
2. 4. 2019 11:45
Re: Novinka?
Jako tzv. aprílová novinka to sedí...
Avatar - Hammunasakra
1. 4. 2019 13:23
Re: Novinka ???
Proč psát o novejch modelech a technice = jinejch koncernů = když můžeme dát další, sice ubohej ale text = o škodovce, seatu.. prostě něčem koncernoVWym
1. 4. 2019 11:50
Novinka ???
Pavel M má pravdu. Doporučuji panu redaktorovi se trochu porozhlédnout, než začne o něčem psát. Na eshopu Škodovky je takovýchto tzv. inovativních výrobků podobného ražení povícero. Aspoň bude mít více námětů na další články :-| Na novináře by to chtělo trochu užitečnější inspiraci a trochu se více snažit a pátrat, než se něco vypustí na web.
1. 4. 2019 11:33
Novinka?
Kávovar je řadu let v nabídce Škodovky. Levněji. Jenom o tom nikdo neví (a nepíše). https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kavovar-000069641cx

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku