Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda otevřela první virtuální showroom. Má jenom jedinou vadu…

Jan Mička Jan Mička 26. 1. 2017 • 19:20
6
Rádi byste si prohlédli novinky u prodejce vozů, ale nechce se vám ven? Škodovka má řešení a nemusíte vůbec vytáhnout nohy z postele.

V dnešní digitální době, kdy už některé automobilky ani nejezdí na světové autosalony a raději představují své novinky online pomocí streamu, se není proč divit, že s podobným konceptem přicházejí také prodejci. Napadlo vás kupříkladu někdy, že byste se k obhlídce nového výstavního modelu nemuseli vypravit do autosalonu, ale mohli „první oťukání“ provést virtuálně? V budoucnu půjde o běžnou praxi, kterou nyní rozjíždí také automobilka Škoda Auto.

Cílem digitálního showroomu je představit zákazníkům nový vůz pomocí reálné expozice a zajistit podobný zážitek, jako by u prodejce skutečně fyzicky byli. Zákazníkům se prostřednictvím videohovoru věnuje skutečný poradce, který vůz představí, odpovídá na dotazy, může prezentovat chytrá řešení a podobně. To vše za pomoci dvanácti stacionárních a čtyř mobilních kamer, které vůz zabírají z několika perspektiv. Lze si dokonce domluvit i testovací jízdu.

„Propojili jsme zákazníkům zážitek ze skutečné návštěvy autosalonu s výhodami digitální prezentace a dnes můžeme představit první digitální showroom značky Škoda,“ říká Werner Eichhorn, člen představenstva společnosti Škoda Auto zodpovědný za oblast prodeje a marketingu. „Poradce v digitálním showroomu se pro zákazníka stane okem a uchem. Se zákazníkem zahájíme dialog v digitálním prostředí, na něž jsou zvyklí a vzbudíme v něm zájem o osobní návštěvu autosalonu Škoda a testovací jízdu,“ dodává Eichhorn.

Služba má z pohledu českého zákazníka jedinou vadu – zatím je dostupná pouze na španělských stránkách Škodovky. Nemusíte sami volat, můžete prodejci zanechat svůj telefonní kontakt nebo si vybrat nejvhodnější termín. Expozice je prozatím určena pro modely Kodiaq a Superb.

Související články

Témata
Avatar - removed
26. 1. 2017 15:50
Lenosi !!!
Jsem starec. Tohle uz je extrem... ;-)
Avatar - rokyta.p
26. 1. 2017 13:17
Re: hostesky
Chlupata baba = Yeti (?) patří na Parkplatz. U nás mají hezkou prodejkyni. Sice cca 35, ale tak 170/50, černovláska s copem po zadek, modré oči. Občas ji potkávám ve fitku, mini kratasky a bílé triko, na rukávku Schade znak. Tak jsem do ní začal, že kdyby měl Superb pod kapotou Hemi 6.1, tak bych se i stavil. Kupodivu věděla co to je a rozvykládala se, jak byla s manželem na roadtripu v USA atd. Pak mě pozvala do práce na kafe (v kostýmku je luxus). A od těch dob se zdravíme. Na koupi vozu to sice nebylo a nebude hehe, ale i tak pohoda.
Avatar - Ozzman
26. 1. 2017 12:26
Re: hostesky
Co si tak pamatuji, tak povětšinou jsem ženu v autosalonu nezažil a když ano, moc toho o autě neveděla :/ U jedné jsme i koupili, ale né díky jejím schopnostem... zavolala mi technika, který mi řekl více >:D Přijde mi, že je zaměstnávají spíše ze solidarity, nebo firemní politiky >:D
Avatar - Barry Lyndon
26. 1. 2017 12:11
Re: hostesky
někde schválně nasazují sexy prodejkyně - zřejmě v naději, že je pak člověkům trapné mámit z nich vyšší slevy...
26. 1. 2017 11:48
Re: hostesky
Ta chlupatá bába co u prodejce bývá mi nechybí.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud