Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Škoda podpoří prodej Fabií leasingovou kampaní Jděte za štěstím

Škoda podpoří prodej Fabií leasingovou kampaní Jděte za štěstím Zdroj: acz

Škoda podpoří prodej Fabií leasingovou kampaní Jděte za štěstím

Škoda Auto připravila na letošní jaro velkou kampaň zaměřenou na podporu prodeje nové Fabie. Akce je zaměřena na zákazníky, kteří nemají k dispozici hotovost na nákup vozu a jsou ochotní platit pouze nízké měsíční splátky.

"Složte pouhých padesát tisíc korun, měsíčně plaťte jen 3.500,- Kč včetně pojištění a můžete jezdit novou Fabií!" Tak nějak budou dealeři lákat zákazníky na zvýhodněný leasing v akci „Jděte za štěstím“. Modelová kalkulace na automobil Škoda Fabia 1,2 HTP (44 kW) s pořizovací cenou 249.900,-Kč počítá s akontací 50 tisíc korun, pětiletým splátkovým kalendářem a zůstatkovou cenou 50 tisíc Kč. Místo úvodní akontace navíc může klient nabídnout jakýkoliv stávající vůz protiúčtem a neplatit tak na začátku vůbec nic.

Akce „Jděte za štěstím“ navazuje na úspěšnou nabídku „Teď na to máte“ z roku 2003. Tehdy zareagovalo přes 9 tisíc zákazníků, kterým nyní dobíhá leasing. Stejní partneři - ŠkoFIN, Škoda Auto a Česká pojišťovna – dnes chtějí nabídnout ještě výhodnější příležitost než před pěti lety.

Podobná akce se vztahuje i na model Škoda Roomster, kdy platí měsíční splátky 4.990,- Kč při složení akontace 75.000 Kč. Vlastní-li klient nějaký jiný ojetý automobil, může po dohodě s prodejcem využít zápočtu formou protiúčtu.

Akce „Jděte za štěstím“ je stěžejní jarní prodejní nabídkou a bude mít proto velkou mediální podporu. Kromě televizní a tiskové kampaně je připravena podpora také v místě prodeje, tedy u autorizovaných prodejců značky ŠkodaAuto. V kampani Škody bude poprvé zapojen také nejslavnější český zpěvák 20. století Karel Gott.