Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Škoda Fabia při faceliftu dostane masku ve stylu Superbu

2. 10. 2009 • 13:38
5
146
Špionážní fotografové zachytili téměř nezamaskovanou Škodu Fabia s novou širší maskou chladiče, jejíž design je inspirován Superbem.

Škoda sjednocuje design svých modelů, a tak by měla při faceliftu projít příď Škody Fabia úpravami, které přiblíží její vzhled modelům Superb a Octavia. Nová nižší maska chladiče se protáhne do šířky a dostane vějířovité žebrování, nad ní najde své místo upravená ozdobná lišta s logem automobilky.

Změny se dotknou také předního nárazníku. V jeho spodní části se nachází rozšířený nasávací otvor, úpravami projde také okolí mlhovek a hrany na ploše nárazníku jsou jemně zahlazeny. Zakryté části předních světlometů naznačují, že by mohlo dojít i k retuším optiky světel nebo dokonce k celkovému přepracování světel souvisejícím se snahou o optické snížení a rozšíření celého vozu.

Ostatních částí auta se facelift, alespoň tak jak je zachycen na fotografiích, nedotkne. Také nabídka motorů zahrnující u benzinových spektrum objemů 1,2 až 1,6 litru a vznětové 1,4 TDI a 1,9 TDI by měla zůstat beze změn.

Témata
23. 12. 2009 22:18
Nový vzhled Škodovek
:no:
Avatar - saldy
5. 10. 2009 22:32
sexy fábie
už to tu někde bylo: Nejvíce sexy je fábie když v ní seděj 4 stokiloví chlapi a v kufru 2 pytle cementu >:-[]
Avatar - White_line
5. 10. 2009 16:18
Re: design nových škodovek...
Souhlasím s tebou. Chybu bych nejspíš hledal ve vedení škody auto a v designérech. Chápu, že se každá automobilka chce odlišovat od ostatních a to se jim daří. Bohužel se mi design nelíbí. Fabia by měla zůstat fabii a ne aby z fabie byla romsterfabia. :-|
5. 10. 2009 16:05
Re: Nejprospěšnější krok ...
Nie, tu ide aj o to, ako je Fabia prezentovaná a ponúkaná. A je faktom, že ako rodinné auto je označovaná často.
Avatar - twistedTSD
5. 10. 2009 15:59
Re: porovnání
ja taky porovnaval, a to s nekolika konkurenty a dopadla docela dobre...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku