Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Šťastní fanoušci vyzvali Räikkönena na motokárách. Jak sněhový souboj dopadl?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 25. 1. 2018 • 13:38
3
Finský pilot stáje Ferrari byl hlavní hvězdou zábavné akce společnosti Shell. Zkušený jezdec F1 se tu utkal s vybranými fanoušky a mladými závodníky, aby s nimi poměřil síly na motokárách.

video

Nemalým překvapením před pár dny bylo, když se Kimi Räikkönen objevil na Instagramu. Nešlo ale o další z mnoha fanouškovských účtů, profil spravuje sám Fin a nyní nás zásobuje zákulisními fotografiemi a videi z jeho života.

Jednou z mnoha zábavných akcí byl i sponzorský podnik společnosti Shell, která je dlouholetým partnerem italské stáje. Na zasněžený okruh ve švýcarských Alpách pozvala kromě Icemana také fanoušky a finské závodnické naděje, aby tu všichni navzájem poměřili síly.

Úkol zněl jasně, během dvou kol měli zkušeného závodníka udržet za sebou. Ještě dodejme, že se akce odehrála v náročných podmínkách a teplotách pod nulou. Jestli se jim to povedlo, to už prozrazuje přiložené video. Ale věříme, že bez ohledu na výsledek šlo o životní zážitek.

Räikkönen je parťákem Sebastiana Vettela a v týmu Ferrari působil již v letech 2007-2009, hned v úvodní sezoně s týmem získal svůj první a zatím jediný titul mistra světa. Následně se na dva roky odmlčel, aby se posléze do šampionátu vrátil. Nejprve na dvě léta s Lotusem a od sezony 2014 znovu coby závodník stáje z Maranella.

Související články

Témata
Avatar - Hammunasakra
25. 1. 2018 13:22
Re: Je to prostě borec
Fakt? >:D

Takže eště jednou [odkaz] je to prostě borec :yes: >:-[]
25. 1. 2018 13:21
Re: Je to prostě borec
Je to proste sestrihana reklama ty krotene...
Avatar - Hammunasakra
25. 1. 2018 11:55
Je to prostě borec
Iceman je prostě borec [odkaz] :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud