Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesla v úpravě pro výletníky. Když se vybijí baterie, můžete přespat kdekoliv

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 29. 8. 2017 • 12:04
6
Pokud pro vás auto není jen dopravním prostředkem, ale i občasným místem pro nocování, máme tu zajímavý tip. Podmínka je jen jedna – musíte vlastnit Teslu Model S.

video

Úprava pro výletníky se jmenuje DreamCase. Jedná se o „kufřík“ se čtyřdílnými modulovými matracemi pro dva dospělé, přičemž instalace noclehu trvá asi dvě a půl minuty.

Inovace je zatím nabízena jen pro Teslu Model S a autorem je slovinská společnost. Paradoxně se aktuálně nabízí pouze pro evropské trhy, severoameričané mají smůlu.

Pokud máte obavy z vybitých baterek a nutnosti přenocovat v autě, je DreamCase skvělou volbou. Ale také poměrně drahou, v konfigurátoru nalezneme dvě varianty za v přepočtu 22 a 24 tisíc korun. Liší se od sebe hlavně zvolenými materiály matrací a polštářů.

„Projekt byl navržen tak, aby umožnil spontánní, pohodlnou a bezpečnou vyjížďku,“ uvádí tvůrci úpravy pro americký elektromobil. „DreamCase má kompaktní tvary a ušetří majitelům spoustu práce s balením. Prostor pro odpočinek přitom vznikne za velmi krátký čas.“

Související články

Témata
Avatar - eLzyx
29. 8. 2017 20:53
Re: vtip?
se vyrábí takové ty malé elektrocentrály, kolem 2kW. Do toho předního kufru by se vejít mohla. Vydrží na jednu nádržku cirka 10h blafat ... tj. nějakých 16-18kWh, resp. 100km jízdy by to nabít mohlo >:D
29. 8. 2017 17:00
Re: Slovinsko
Kamiony jezdí non-stop? :-)
Avatar - WinDiesel
29. 8. 2017 15:43
Re: Slovinsko
jako kdybys neznal jižní Slovany a vůbec lidi podobné naším mocipánům

chceš spát? > hotel a zaplatíš daně
chceš spát? > kemp a zaplatíš daně

co je na tomto uvažování nepochopitelného? to by tak bylo aby sis jezdil po Slovinsku a nezaplatil přemrštěné daně a dálniční známky !!!!!!!!!! mdloby na tebe !!!!!!!!!!!!!
29. 8. 2017 15:23
Re: Slovinsko
By mě zajímalo co je to za malmasy co vymýšlí takové předpisy
29. 8. 2017 14:54
Slovinsko
Paradoxem spise je ze to vymyslela slovinska spolecnost I kdyz ve Slovinsku se nesmi spat v aute mimo kempu a je za to pokuta 500 EUR >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud