Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tipy na vánoční dárky pro motorkáře: Ježíšku, nemám co na sebe!

Petr Slováček Petr Slováček 7. 12. 2022 • 23:04
11
Zobrazit náhledy (11)
Plachty na motorku Nepromokavý pytel Taška na nohu Tričko výrobce motocyklu Zámek Značkové doplňky

Sháníte stále inspiraci na vánoční dárky? Máme tipy, co pořídit motorkářům, skútristům a vůbec všem, co jezdí v jedné stopě. Ježíšku, sami jsme v obchodech našli pár šikovných věciček, co bys nám mohl nadělit.

Může to vypadat bláznivě, radit někomu v zimě, aby šel nakupovat oblečení na motorku. Ale znalí vědí, že právě teď jsou největší posezonní slevy. Vypravili jsme se proto do motoshopu společnosti Auto Jarov na pražský Žižkov a nechali si poradit, co vše se dá pořídit pod stromeček.

Á propos, pokud uvažujete nad novým strojem na jaro, máte nejvyšší čas vyrazit do prodejny. „Čekací doba na nové motorky je dva tři měsíce, na některé i půlrok. Takže právě na konci sezony byste měli řešit tu následující,“ říká vedoucí prodeje motocyklů Honda Petr Dvořák.

Jakmile za ním dorazíte v únoru nebo březnu natěšeni na jaro, už je pozdě a dostanete motorku prý až v červenci či srpnu, takže přijdete o většinu sezony. „Letos byly už na přelomu března a dubna vyprodané nejpoptávanější modely. Takže kdo přišel pozdě, dostal motorku až po sezoně. Nyní děláme nezávazné pořadníky na modely s dodávkou zkraje příštího roku a už máme dobrých padesát šedesát objednávek. Během zimy přijde čas na doladění, zaplacení zálohy a zjištění termínu dodávky,“ krčí prodejce rameny.

Video se připravuje ...

Tipy na vánoční dárky

Tričko výrobce motocyklu (od 400 Kč)

Motorka je srdeční záležitost, a proto se i majitelé rádi oblékají do „svých barev“. Ceny značkových triček začínají na čtyřech stovkách. Nám se obzvlášť zalíbil retromotiv modelu Honda CB 750 Four.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Doporučujeme

Témata