Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Top Gear je zpět, zaujmout se snaží i bungee jumpingem v autě. Dáte nové sérii šanci?

Jan Zajíc Jan Zajíc 29. 1. 2020 • 02:35
14
Zobrazit náhledy (14)
Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear

I když známý motoristický pořad Top Gear po odchodu Jeremyho Clarksona a spol. ztratil spoustu fanoušků, stále existuje. Nedávno dokonce začala nová řada.

Moderátoři přitom zůstali stejní jako v minulé sérii, Chrise Harrise, který jako jediný pamatuje restart po vyhazovu Jeremyho Clarksona v roce 2015, opět doplňují Andrew "Freddie" Flintoff a Paddy McGuinness. A tahle trojice zatím sbírá poměrně dost pochval. 

Britská televize BBC 26. ledna odvysílala první díl celkově už 28. řady pořadu, jemuž ještě na konci prosince loňského roku předcházel Nepálský speciál. I ten ostatně získal poměrně slušný a především kladný ohlas.

První epizoda nová série se motá hlavně okolo úkolu vybrat co nejlepší kabriolet za 600 liber (asi 17.870 Kč). Moderátoři zvolili Ford Escort, Mercedes-Benz SLK a Chrysler LeBaron. A tradičně nechyběly různé výzvy a soutěže.

V novém dílu se však objevil i zajímavý test nového Arielu Atom 4 a došlo také na jeden odvážný kousek, jehož hlavní tváří byl Freddie Flintoff. Bývalý profesionální hráč kriketu si vyzkoušel bungee jumping, seděl u toho ovšem v autě. Na laně totiž visel Rover Metro, nikoli on sám. Moderátor byl usazen v kabině.

Jak to probíhalo, ukazuje video, které na YouTube zveřejnila televize BBC. Postačí to k tomu, abyste novému Top Gearu dali šanci? Nebo už je pro vás tahle show mrtvá?

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku