Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Top Gear je zpět, zaujmout se snaží i bungee jumpingem v autě. Dáte nové sérii šanci?

Jan Zajíc Jan Zajíc 29. 1. 2020 • 01:02
14
Zobrazit náhledy (14)
Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear Top Gear

I když známý motoristický pořad Top Gear po odchodu Jeremyho Clarksona a spol. ztratil spoustu fanoušků, stále existuje. Nedávno dokonce začala nová řada.

Moderátoři přitom zůstali stejní jako v minulé sérii, Chrise Harrise, který jako jediný pamatuje restart po vyhazovu Jeremyho Clarksona v roce 2015, opět doplňují Andrew "Freddie" Flintoff a Paddy McGuinness. A tahle trojice zatím sbírá poměrně dost pochval. 

Britská televize BBC 26. ledna odvysílala první díl celkově už 28. řady pořadu, jemuž ještě na konci prosince loňského roku předcházel Nepálský speciál. I ten ostatně získal poměrně slušný a především kladný ohlas.

První epizoda nová série se motá hlavně okolo úkolu vybrat co nejlepší kabriolet za 600 liber (asi 17.870 Kč). Moderátoři zvolili Ford Escort, Mercedes-Benz SLK a Chrysler LeBaron. A tradičně nechyběly různé výzvy a soutěže.

V novém dílu se však objevil i zajímavý test nového Arielu Atom 4 a došlo také na jeden odvážný kousek, jehož hlavní tváří byl Freddie Flintoff. Bývalý profesionální hráč kriketu si vyzkoušel bungee jumping, seděl u toho ovšem v autě. Na laně totiž visel Rover Metro, nikoli on sám. Moderátor byl usazen v kabině.

Jak to probíhalo, ukazuje video, které na YouTube zveřejnila televize BBC. Postačí to k tomu, abyste novému Top Gearu dali šanci? Nebo už je pro vás tahle show mrtvá?

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud