Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Toyota C&K, a.s. otevřela v Brně nový servis

19. 4. 2010 • 02:01
12
3
Zobrazit náhledy (12)
Toyota Toyota Toyota Toyota Toyota Toyota Toyota
Minulý týden otevřel brněnský dealer značek Toyota, Lexus a Subaru, společnost C & K, a.s., nový servis na ulici Vídeňská.

Společnost C&K je nejstarším dealerem Toyota v České republice. Své aktivity spojené s touto značkou zahájila už v roce 1992. V Brně na ulici Vídeňská minulý týden otevřela nový autoservis, který je společný pro všechna tři prodejní místa C&K, a.s. (Brno – Vídeňská, Maříkova, Zvonařka).

S rozšířením servisu o novou budovu se zdvojnásobila plocha autoservisu C&K. K jeho vybavení patří laserová geometrie i multifunkční stolice, určená pro zkoušku stavu tlumičů a brzd. Servis má také samostatnou motorárnu a počítačem řízený výdej olejů. Kromě Toyot se zde opravují i zbývající dvě značky, které C&K zastupuje – Subaru a Lexus.

Novinkou je takzvaný expres servis. Zákazníkům, kteří se pro ni rozhodnou, firma garantuje, že budou při standardní servisní prohlídce odbaveni do 60 minut od příjezdu. Pro tuto službu je vyhrazeno speciální stání, na kterém po celou dobu prohlídky pracují dva mechanici. Aby byla jejich činnost efektivní, jsou jednotlivé úkony koordinovány a načasovány po minutách.

Témata
19. 4. 2010 15:58
Re: Pěkný, ale něco tam chybí...
Nechapem ale naco je u Toyoty servis >:D Vidim ze LandCruiser ma specialny zdvyhak ;-)
Avatar - Thomasino
19. 4. 2010 13:57
Pěkný, ale něco tam chybí...
Tak už jen aby tam konečně začali zase po letech prodávat taky nějaká auta pro nadšence, nejlépe tu Toyotu FT-86 ;-) :-)
A snad Toyota ustojí tu rekordní pokutu v USA...