Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Traktory Zetor na Mistrovství České republiky v orbě

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 15. 10. 2019 • 06:02
7
1
Zobrazit náhledy (7)
Traktory Zetor na Mistrovství České republiky v orbě Traktory Zetor na Mistrovství České republiky v orbě

Traktorům značky Zetor se na letošním 46. ročníku Mistrovství České republiky v orbě v Žabčicích u Brna dařilo.

Traktory značky Zetor se v pěti kategoriích Mistrovství České republiky v orbě umístily na stupních vítězů a dominovaly i na dalších pozicích. Kromě úspěchu v soutěži byla akce pro společnost Zetor Tractors a.s. stěžejní také kvůli české premiéře nového designu modelu Proxima.

Největším úspěchem značky bylo druhé místo modelu Zetor Crystal HD 170 v kategorii čtyř a víceradličných pluhů. Třetí místo si odnesly modely Zetor 7711 v kategorii klasických jednostranných dvou a tříradličných nesených pluhů, dále Zetor 3511 v kategorii historické techniky (veteráni, klasické pluhy) a Zetor 7745 v kategorii juniorů.

Model Zetor 3011 si dokonce odnesl prvenství, a to v kategorii historické techniky (veteráni, otočné pluhy). I když v jeho případě je třeba dodat, že se s ním žádný jiný traktor nechtěl pustit do křížku a soutěžil proto v kategorii sám.

Traktory značky Zetor však nebrázdily pouze pole, ale představily se zákazníkům také u stánku svého výrobce. Poprvé se zde české veřejnosti představil model Proxima s novým designem, vycházejícím z konceptu od italského studia Pininfarina. K vidění pak byly i ostatní modelové řady traktorů z nabídky společnosti Zetor Tractors a.s.

Zdroj: Zetor Tractors a.s.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku