Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Úpravce drahých aut si pohrál s Dacií Duster. Co na jeho návrh říkáte?

Jan Zajíc Jan Zajíc 16. 11. 2020 • 11:11
17
6
Zobrazit náhledy (17)
Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster Prior Design Dacia Duster

Auta značky Dacia zpravidla nepatří mezi vozy, které by si jejich majitelé nechali draze upravovat. Jedna německá firma však ukazuje, že by to minimálně mohlo jít.

Známý úpravce Prior Design totiž pustil do světa svou představu výrazně upraveného Dusteru. Tahle vize ale není zajímavá jen proto, že se jedná o Dacii. Kdepak.

Obrázků upravených aut rumunské automobilky už jsme totiž viděli spoustu, v drtivé většině šlo ale o virtuální tuning, který měl k realitě hodně daleko.

Jenže tentokrát se Dacie chopilo velké jméno, které má možnosti takový vůz postavit. Německá firma Prior Design se sice proslavila zejména úpravou luxusních aut prestižních značek, ale v nabídce má také body kit pro Hyundai Kona. Tak proč by se Němci nemohli pustit do ještě levnějšího Dusteru?

Zveřejněné vizualizace na druhou stranu zřetelně prozrazují, že Duster Widebody by nebyl jen o bodykitu. Kromě nových nárazníků, širokých blatníků a dalších úprav karoserie totiž rumunské SUV dostalo výrazně snížený podvozek.

Samozřejmě nechybí obrovská kola a při pohledu zezadu zaujme difuzor, z něhož vykukují dvě velké koncovky výfuku.

Pokud to všechno chápeme správně, firma Prior Design by skutečně mohla alespoň jeden widebody Duster postavit, i když úprava dostupné Dacie bude možná nákladnější než samotné auto. No, uvidíme!

video

Související články

Témata
17. 11. 2020 23:19
grfgerg
Kdyby mi táhlo na padesátku, mozkově jsem byl na osmnáct a pracoval jako noční hlídač bez peněz … být to červené s nápisem rs tak super.
17. 11. 2020 12:13
u nás se tomu říkalo
tuzing
17. 11. 2020 05:59
Re: slušný
Golfa mám taky a vočouzený určitě není.
16. 11. 2020 21:40
Zatím jsme u ostatních viděli jen virtuální tuning ...
... a od Prioru je tu ... počkej si ... další virtuální tuning.
16. 11. 2020 20:30
slušný
Ještě vzadu vočouzenej komín a je to jak ta banda blbů s golfama

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud