Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

V Mostě otevře BagrPark. Děti si v něm mohou vyzkoušet skutečnou stavební a těžkou techniku

Stanislav Švarc Stanislav Švarc 22. 5. 2022 • 11:10
13
Zobrazit náhledy (13)
Bagrpark Most Bagrpark Most Bagrpark Most Bagrpark Most Bagrpark Most Bagrpark Most Bagrpark Most Bagrpark Most

V areálu Autodromu Most na začátku června otevře brány nový zábavní park. Ale nečekejte od něj kolotoče, tobogány nebo horské dráhy. Tenhle (nejen) malým návštěvníkům nabídne jiný typ pobavení.

BagrPark Most se totiž zaměřuje především na stavební a těžkou techniku. Děti i dospělí si v něm budou moci vyzkoušet různé stroje, ve flotile se nachází například dumper, válec, bobcat, minibarg i 3,5tunové rypadlo.

A nepůjde jen o svezení, v některých strojích si návštěvníci samozřejmě budou moci vyzkoušet, co všechno tyhle mašiny dovedou, třeba při práci s velkým bagrem. Anebo mohou otestovat svou šikovnost, například v lovu kachen z malého bazénku pomocí podkopu minibagru.

Vyznavači poněkud rychlejšího svezení mohou usednout za volant různých bugin, k dispozici jsou přitom dva okruhy: jeden v terénu, druhý na asfaltu.

Video se připravuje ...

Pro nejmenší návštěvníky areál nabízí dopravní hřiště s půjčovnou odrážedel, šlapadel a elektrických autíček a dětských stavebních strojů. Připravené bude i velké pískoviště, mezi atrakcemi najdeme i obří nafukovací trampolínu či skákací traktorbagr.

BagrPark Most bude otevřen ve středu 1. června.

Související články

Témata