Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: BMW 3 Coupé – Facelift a nové pohonné jednotky

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 29. 1. 2010 • 09:34
3
Společně s kabrioletem modernizovala automobilka BMW i karosářskou verzi kupé. Facelift se i zde projevuje pozměněným designem přídě a novinkami v nabídce motorů.

Nejviditelnější změny se odehrály na přídi. Zde je použit nový přední nárazník. Vstupy vzduchu v něm již nejsou rozděleny na tři, ale vytvářejí jednolitý celek. Typické ledvinky na masce chladiče byly rozšířeny. Světlomety jsou xenonové s adaptivní funkcí a doplňují je diody pro denní svícení, které jsou nově i v zadních světlech. Jiný je také zadní nárazník.

Změny se samozřejmě odehrály i pod kapotou. Novou základní benzinovou motorizací je nyní model 318i a na druhý konec nabídky putuje provedení 335i, kterou pohání přeplňovaný šestiválec 3,0 litru s turbodmychadlem twin-scroll. U vznětových motorů došlo k zvýšení výkonu u verzí 320d a 325d.

Doporučujeme
BMW 3 Coupé a Cabrio: Nové motory a facelift pro rok 2010

Témata
Avatar - Vampix(Diesel Power)
31. 1. 2010 11:34
Video
šileně mně tohle video potěšilo. Líbilo se mi zpracování, kamera. Zaměřeno na design, krásu ale i dynamiku. Tak, jak si to prostě u BMW představuju a ne jak přišli s X6M kdy se prohybala zelena travička u cesty a vlastně nic se nedělo.
29. 1. 2010 12:25
je krásný
jako ostatně BMW téměř vždy
ale přijde mi to dost dlouhý prostor mezi B a C sloupkama takovej dost nataženej kdyby to trošku zkrátili bylo by to ještě hezčí
Avatar - woody-alien
29. 1. 2010 11:06
Dreams come true
...tak abych si utřel poslintanou klávesnici. >:-[]

To je pro mě jak byste pedofilovi předhodili fotky ze sprchování děvčátek v mateřský škole.

Jestli je pro mě něco synonymem auta, pak právě baworská trojka. Octla se tak i ve skupině mých snů, o to hezčích, že nejsou nereálné. Neměl jsem zatím příležitost projet nejrůznější motory, hlavně silnější benzíny, ale vzdělávám se, odchytávám zkušenosti znalých i tady na auto.cz a přijde čas, Mnichovská perlo, a zúčtujem spolu...

:yes: :yes: :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud