Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Cadillac Ciel si zahraje ve filmu Vincentův svět

Jan Mička Jan Mička 18. 5. 2015 • 11:02
5
Na filmová plátna se dostane další úžasný automobil. Tentokrát jde o koncept Cadillac Ciel představený před čtyřmi roky v Pebble Beach.

Nedávno jsme zveřejnili upoutávku na další díl akční série Mission: Impossible, ve které si vedle známých herců zahraje také nekompromisní BMW M3. To se připojí k takovým velikánům, jako je například Aston Martin DB5 Jamese Bonda, Ford Mustang Franka Bullitta nebo Pontiacu Trans Am Michaela Knighta, řady motoristických filmových hvězd se však brzdy rozrostou o další exemplář – koncept kabrioletu Cadillac Ciel.

Snímek Vincentův svět, ve kterém si Cadillac Ciel zahraje, vstoupí do českých kin 18. června letošního roku. Jde o rodinnou komedii se silným hereckým obsazením (Adrian Grenier, Jeremy Piven, Mark Wahlberg, Liam Neeson a další), nás ale především těší, že uslyšíme náramný zvuk dvakrát přeplňovaného šestiválce o objemu 3,8 litru a výkonu 317 kW. Škoda jen, že do části scénáře, ve které Ciel vjíždí do tunelu, někdo nedopsal „držet plný“.

Témata
Avatar - Pekelná Micinka
19. 5. 2015 23:08
Re: Cíl
Napříč modelama asi ne, to by asi úplně nešlo. Ale doufám, že zase bude vyrábět velký 4 dv. kabriolet. CT6 nevypadá špatně, tak se snad blýská na lepší časy (a nejen pro Cadillac).
Avatar - Lonestarstate
19. 5. 2015 22:47
Re: Cíl
Kdyby takovýhle auta vyráběl celou dekádu napříč modelovýma řadama, tak by ti tenhle design zevšedněl, stejně jako Art & Science (netvrdím, že ho od původního CTS a XLR trochu neokleštili). Za mě jsou Cadillacy stále nádherný auta ale samozřejmě ten faktor překvapení kdykoliv ho vidím na silnici tam už není.
Avatar - Pekelná Micinka
19. 5. 2015 02:22
Cíl
Kéž by takovýhle auta Cadillac začal vyrábět. Zatím je to prostě nuda (exteriér).
Avatar - Lonestarstate
18. 5. 2015 22:59
Rodinná komedie?
Mně to podle ukázky připadá spíš jako film pro muže s krizí středního věku. >:-[]
18. 5. 2015 20:13
stare info
Tuto informaciu viem už ale 2 mesiace >:D ak nie viac

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku