Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Dacia Sandero RS poprvé na trati, čekejte dvoulitr a 110 kW

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 4. 5. 2015 • 01:20
3
Nové video ukazuje ostrou variantu Dacie Sandero RS poprvé na trati. Vůz se bude pod značkou Renault prodávat zejména v Brazílii a má dostat atmosférický dvoulitr.

O tom, že se objeví ostrá Dacia Sandero RS, avšak se znáčky Renaultu, jsme vás informovali již dříve. Nyní je jasné, že tento model je pouze krůček od představení. V základu má mít dvoulitrový atmosférický čtyřválec, u něhož se očekává výkon 110 kW a možnost spalovat etanol. Automobil se totiž má prodávat zejména v Brazílii, kde je tohle alternativní palivo velice oblíbené.

Sandero RS dostane samozřejmě i upravený podvozek, který je o 15 mm nižší a 20 procent tužší. Vůz má jezdit na černých sedmnáctipalcových kolech. Očekává se, že s atmosférickým agregátem a šestistupňovým manuálem půjde o zábavné auto pro méně náročné. V Evropě však tuto variantu s největší pravděpodobností neuvidíme.

Témata
6. 5. 2015 09:36
Re: Proč ne
Já zas říkám, proč jo? Ošizené "sportovní image", kde se bude šetřit úplně na všem... Nějak to nechápu. Ale 150k zas není tak moc, jen budoucí majitelé toho tvrzenýho papíru by měli být opatrní, do čeho jedou ;-)
Avatar - dr.biker
5. 5. 2015 20:29
Re: Proč ne
Také si myslím, že by se Sandero RS uchytilo na západních trzích, Renault sportu chybí nějaký levnější model, po Twingu RS zůstala zatím díra, takže trochu poladěné Sandero od kluků z Dieppe by nemuselo být propadák, vidím to jako pěknou limitovanou edici k desátému výročí vstupu Dacie na západní trhy...
4. 5. 2015 22:43
Proč ne
Bylo by to parádní vozítko jistě za parádní peníze... ale tohle auto se k nám prostě zase nedostane, stejně jako dvoulitr v Dusteru ;-\

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud