Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Funkční zmenšenina Tatry je snem každého chlapce. Půjčit si ji můžete i vy

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 27. 8. 2019 • 02:22
26
7
Zobrazit náhledy (26)
Zmenšeniny Tatry Zmenšeniny Tatry Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut

Plně funkční tatrovku v menším měřítku by chtěl mít doma snad každý chlapec. A díky šikovným českým ručičkám to teď není až takový problém.

Před více než dvěma lety jsme psali o chlapci, který od svého otce dostal originální dárek – plně funkční zmenšeninu tahače. Podobné projekty však nevznikají jen v zahraničí, najdeme je také u nás. Stojí za nimi parta Tiranci.cz v čele se Zdeňkem Křížem, který se svému koníčku věnuje přes 15 let.

Šikovný autor tvoří zmenšeniny skutečných automobilů a nákladních vozů, nejčastěji v měřítku 1:2 a 1:3. Na videu si můžete prohlédnout parádní a propracovanou Tatru 148, to ale rozhodně není všechno. Do galerie přidáváme další snímky výtvorů: motokáru, šlapací autíčko s přívěsem, elektrickou zmenšeninu bugatti, starou alfu romeo či Mercedes-Benz SSKL.

A teď to nejlepší: nákladní vůz si můžete půjčit i vy! Jak dokazuje přiložené video, může jít o skutečného pomocníka při stavbě rodinného domu, který vaši ratolest zabaví minimálně na pár hodin. Cena zápůjčky a další podrobnosti se teprve vylaďují, půjčovna bude oficiálně spuštěna v horizontu příštích měsíců. Pokud vás nabídka zaujala, určitě doporučujeme přidat web Tiranci.cz do záložek. Hádáme, že o tyhle stroje bude velký zájem!

Zdroj: YouTube/SAJFER

Související články

Témata
5. 9. 2019 07:19
Celé to vyzerá ako krádež...
a scénu ,,Co je doma, to se počítá, pánové..." ;-)
4. 9. 2019 08:13
To je ono!
Pošle na tejto katastrofe dieťa po verejnej komunikácii! :no: :no: :no:
3. 9. 2019 13:08
smradak
Myslel jsem, ze to je elektro a ne nejaky rachotici smradak ze sekacky. Stavitel musel byt rocnik 1950.
30. 8. 2019 16:27
twl
to je ale retard
Avatar - Hammunasakra
27. 8. 2019 15:02
Tenhle web o autech
Fakt stojí za starou belu + stejně jako Kolmanovy poslední místní texty :no:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku