Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Funkční zmenšenina Tatry je snem každého chlapce. Půjčit si ji můžete i vy

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 27. 8. 2019
26
7
Zobrazit náhledy (26)
Zmenšeniny Tatry Zmenšeniny Tatry Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut Zmenšeniny aut

Plně funkční tatrovku v menším měřítku by chtěl mít doma snad každý chlapec. A díky šikovným českým ručičkám to teď není až takový problém.

Před více než dvěma lety jsme psali o chlapci, který od svého otce dostal originální dárek – plně funkční zmenšeninu tahače. Podobné projekty však nevznikají jen v zahraničí, najdeme je také u nás. Stojí za nimi parta Tiranci.cz v čele se Zdeňkem Křížem, který se svému koníčku věnuje přes 15 let.

Šikovný autor tvoří zmenšeniny skutečných automobilů a nákladních vozů, nejčastěji v měřítku 1:2 a 1:3. Na videu si můžete prohlédnout parádní a propracovanou Tatru 148, to ale rozhodně není všechno. Do galerie přidáváme další snímky výtvorů: motokáru, šlapací autíčko s přívěsem, elektrickou zmenšeninu bugatti, starou alfu romeo či Mercedes-Benz SSKL.

A teď to nejlepší: nákladní vůz si můžete půjčit i vy! Jak dokazuje přiložené video, může jít o skutečného pomocníka při stavbě rodinného domu, který vaši ratolest zabaví minimálně na pár hodin. Cena zápůjčky a další podrobnosti se teprve vylaďují, půjčovna bude oficiálně spuštěna v horizontu příštích měsíců. Pokud vás nabídka zaujala, určitě doporučujeme přidat web Tiranci.cz do záložek. Hádáme, že o tyhle stroje bude velký zájem!

Související články

Zdroj: YouTube/SAJFER

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Celé to vyzerá ako krádež...
| 5. 9. 2019
a scénu ,,Co je doma, to se počítá, pánové..." ;-)
To je ono!
| 4. 9. 2019
Pošle na tejto katastrofe dieťa po verejnej komunikácii! :no: :no: :no:
smradak
| 3. 9. 2019
Myslel jsem, ze to je elektro a ne nejaky rachotici smradak ze sekacky. Stavitel musel byt rocnik 1950.
twl
| 30. 8. 2019
to je ale retard
Avatar - CICERO
Re: Tenhle web o autech
| 27. 8. 2019
https://www.garaz.cz/…mi-geny-21002014 :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku