Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Genesis G90 se pyšní luxusními detaily

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 16. 12. 2015
38
Následující video přináší konečně detailnější pohled na novou vlajkovou loď jihokorejského Hyundaie, model Genesis G90. Vůz by měl navíc podle posledních informací dostat i diesel, což by znamenalo možný prodej v Evropě.

Genesis se stal novou luxusní odnoží Hyundaie a hned první model G90 vypadá opravdu zajímavě. Doposud jsme jej však mohli vidět pouze na oficiálních snímcích, nyní ale přišlo video, které detailně ukazuje funkce interiéru i detaily exteriéru. A zdá se, že Korejci vyšli správným směrem, tento automobil vypadá konkurenceschopně!

Pod kapotou Genesisu G90 se mají objevit tři benzinový jednotky, atmosférický přímovstřikový šestiválec 3,8 GDI, přeplňovaná V6 3,3 T-GDI a vrcholný osmiválec o objemu pět litrů. Turbem dopovaný motor nabízí 272 kW a točivý moment 510 N.m. Standardem je pohon zadních kol, za příplatek máme očekávat čtyřkolku.

Vůz se navíc měl dočkat také naftového agregátu, což by napovídalo, že ani Evropa nebude o nový luxusní vůz ochuzena, protože jinde se zájem o diesel příliš neočekává.

Související články

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Nadhera
| 19. 12. 2015
Samozřejmě, bylo to myšleno jako výsměch na Superba, potažmo na škodovku. Genesis je značka úplně jiné kategorie. Škodovka ani luxusní třídu nedělá.
Avatar - Individualita
Genesis splnil očekávání
| 17. 12. 2015
,,Působí korejsky, ale to je v pořádku. Je to přece korejský automobil, tak proč by měl vypadat jako Němec."

BINGO :yes: :yes: :yes:
Avatar - Barrichello
Nadhera
| 17. 12. 2015
A8 s předním náhonem, limuzka za všechny prachy. HAHAHA
Avatar - Barrichello
Nadhera
| 17. 12. 2015
Mobil od LG je dokonce lepší jak ten aušus os samsungů, co je furt v reklamacích, které nuznávaj protože vlhkost, déšt, kondenzace par a erupce an slunci >:D >:D >:D
Avatar - Aoyagi
Genesis splnil očekávání
| 17. 12. 2015
Ale britské nebo americké se nevyrovná? :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku