Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Jak majitelé vozů Lamborghini zahání nudu?

Michal Fokt Michal Fokt 14. 1. 2017 • 17:45
5
Jak byste řekli, že se baví mladí majitelé supersportovních lamborghini? Ne, na okruhy s nimi opravdu nejezdí...

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vypadal takový běžný den či týden s vaším lamborghini? Jako každý jiný, jen byste do práce a z práce jeli pokaždé nějakou delší zkratkou? A o víkendu auto trošku vyvětrat na oblíbené silnici nebo vyrazit na okruh? A co když napadne sníh? Jsou to přece čtyřkolky, jelo by se někam driftovat, ne?

Ne! S takovou by vás asi komunita úplně nepřijala. Musíte vyrazit do hobbycentra, koupit lano a duši z traktoru a dopřát se trošku té opravdové zábavy - nastal čas pro "tubing"! Ideálně na nějaké silnici, kde každou chvíli jede něco v protisměru, to je úplně nejvíc... :)

Související články

Témata
Re: Selfie?
Väčšia sranda je spúšťať sa na duši z traktoru z kopca, nie? >:D
Títo exoti to evidentne nerobia pre radosť ale presne z dôvodu, aký popisuješ.
Avatar - _Karel_
14. 1. 2017 22:28
Re: Selfie?
Na video jsem nekoukal, ale samotný fakt, že se nechá autem táhnout na duši z traktoru mě nijak netrápí, může to být nebezpečný, ale sranda. Ale že u toho musí tahat selfie tyč, a tím pádem mnohem víc než na jízdu se musí soustředit na to, aby ho kamera správně snímala, to už mi hlava nebere.
14. 1. 2017 20:03
Re: Selfie?
kdys jsem se vezli lodi na Alcatraz, tak si vsichni fotili blizici se Alcatraz, jen jedna asi japonka si fotila selfie, ale nefotila se tak aby za sebou mela Alcatraz, ale tak ze za sebou mela lod plnou turistu >:D
Re: Selfie?
Takých nás je viac. A je to tak všade. Trebárs zábavné programy v TV - v každom jednom sa bavia predovšetkým účinkujúci. Človek na to pozerá, potom zívne a ide spať.

Inak tento článok má zlý titulok - správne má byť : "Ako sa blbnú zazobaní vypatlanci, keď už od radosti nevedia, čo so sebou..." Človeka so zdravým rozumom niečo také nenapadne.
Avatar - _Karel_
14. 1. 2017 15:48
Selfie?
Fakt divná doba. Nuda se zahání tím, že natáčím pro ostatní, jak si užívám.

Nedávno jsem byl v divadle, a nemálo lidí si fotilo svou rodinu, jak sedí na divadelní sedačce. Mí kamarádi - když se všichni sejdeme třeba na obědě v restauraci - fotí jídlo a hned to dávají na ksichtoknihu. Nějak tomu nerozumím.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku