Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Komik narušil ženevskou prezentaci Volkswagenu, kvůli Dieselgate

David Bureš David Bureš 2. 3. 2016 • 04:59
47
Britský komik se na právě probíhajícím ženevském autosalonu rozhodl upozornit na skandál Volkswagenu s měřením emisí.

Volkswagen se i nadále musí potýkat s následky kauzy Dieselgate, což se potvrdilo i na právě probíhajícím autosalonu v Ženevě. Prezentaci Volkswagenu totiž narušil komik Simon Brodkin, který upozornil právě na skandál s emisemi.

Během proslovu Jürgena Stackmanna, člena představenstva Volkswagenu, Brodkin (známý též pod pseudonymem Lee Nelson) v převlečení za mechanika pronikl na pódium, kde se rozhodl simulovat opravu jednoho z aut. Přitom v ruce držel vlaječku s nápisem cheat box (podvodná krabička), což je jasný odkaz na podvodný software, který ve vozech koncernu VW Group uměl rozpoznat měřicí cyklus na emise.

„Nikdo nepřijde na tohle,“ prohlásil Brodkin při tom, co si začal lehat pod Volkswagen Up!, aby ho „opravil.“ Stackmann na to zareagoval slovy, že je to dobré auto, které nepotřebuje žádné opravy. To už ale Brodkina odváděla ochranka, aby tisková konference mohla pokračovat.

Brodkin je známý stand-up komik, který v poslední době o sobě dává vědět narušováním veřejných akcí. Třeba loni během tiskové konference hodil po tehdejším prezidentovi FIFA Seppu Blatterovi balík falešných bankovek, čímž narážel na korupci ve fotbalové asociaci.

Související články

Témata
Avatar - white label
4. 3. 2016 17:37
Re: Dějou se tu věci.
Co konkrétně si mám pod tím posláním "ručně" (nikoli přes tlačítko) představit?
4. 3. 2016 16:33
Re: Dějou se tu věci.
To není o prohlížeči, laicky řečeno jde o poslání stejného requestu jako je like/dislike ručně, nikoliv přes to tlačítko. Odebírat jdou, ale jen ty vlastní.
Avatar - twistedTSD
3. 3. 2016 11:48
Re: gilgit
Ne že by mě nějak trápilo, ale zkrátka mi přijde trapné, že má někdo potřebu s tím tak manipulovat.
Avatar - wakantanka
3. 3. 2016 10:15
Re: Dějou se tu věci.
Mne to na Firefoxe tiež nejde, dá sa raz pridať a pri opätovnom kliknutí zas ten hlas odobrať. ale očividne niekto prišiel na to ako to oxcať aj bez toho aby mal ďalších xy nickov.
Avatar - speedfred
3. 3. 2016 08:18
Re: gilgit
...že si vôbec všímaš nejaké palcovanie. Toto ide mimo mňa.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku