Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Neberte stromy na projížďku, policisté to nevidí rádi

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 20. 3. 2016 • 23:50
3
Řidiči, kteří usedli za volant pod vlivem alkoholu, na sebe okolí většinou upozorní svým stylem jízdy, ale v tomto případě policisty zaujala neobvyklá výzdoba vozu.

Policie v Roselle, ležícím nedalo Chicaga v americkém státě Illinois, zveřejnila skutečně kuriózní případ, v němž hrál hlavní roli alkohol za volantem. Policejní hlídka zde zastavila Lincoln z roku 2004, jemuž z masky chladiče trčel přes 4,5 metru vysoký strom.

Za volantem seděla čtyřiapadesátiletá žena. Podle výpovědi policistů páchl interiér vozu alkoholem a řidička nezvládla testy střízlivosti, které jí dali. Na otázku, kde do stromu vrazila, jim údajně odpověděla, že někde v blízkosti svého domova, což má být necelých pět kilometrů od místa, kde byla zastavena, ale na přesnou polohu si nevzpomínala.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - beibej
20. 3. 2016 20:46
Já bych
za sebe chtěl říct, že tyhle videa se mi tu nelíbí. A taky vám to poškozuje image stránky. Je to tu mediální server o autech nebo fackbookovej profil nějakýho teenagera? :no:
Avatar - Achernar9
20. 3. 2016 12:25
Re: Nedelejte
Já tohle video vidím poprvé...
20. 3. 2016 11:31
Nedelejte
Nedavejte sem videa jen proto, ze se v nich objevuje automobil, a uz vibec ne videa, ktera tydny koluji internetem... v ocich ctenaru budete za bulvarni diletanty...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku