Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Nejrychlejší odtah auta na světě? Tohle se jenom tak nevidí!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 12. 8. 2016 • 11:35
4
Odtažení automobilu je pro jeho majitele nepříjemnost, někdy to ale jinak nejde. Jak uvidíte v přiloženém videu, kolikrát si neskočíte ani do trafiky a auto je pryč!

S pokutou za špatné parkování se minimálně jedno v životě setkala asi většinu řidičů, je ale asi příjemnější najít auto s botičkou na kole než jenom prázdné parkovací místo a shánět se, jestli vám vůz „pouze“ odtáhli nebo rovnou ukradli. Samotný odtah nemusí vždycky zabrat jenom pár minut a často se stává, že to obsluze prostě nevyjde a auto vám poškodí, jak ale uvidíte v přiloženém videu, jde to i elegantně a hlavně rychle.

Video není ani minutu dlouhé a za tu dobu dokáže z ulice zmizet vůz, který parkoval, kde neměl. Princip je velmi jednoduchý: odtahový náklaďák zastaví vedle inkriminovaného vozu, nabere jej na „vidle“ tak, jak to dělají vysokozdvižné vozíky s europaletami, nadzvedne, přisune a je hotovo. Za necelou minutu si nestačíte dojít ani na toaletu nebo pro noviny do stánku, soudě podle rozsvícených směrových blikačů ale řidiči Renaultu Clio ani o nic jiného nešlo.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
13. 8. 2016 08:28
Re: Áda v akci
Tak toto ma rozsekalo >:D >:D >:D
13. 8. 2016 07:25
Toto určite nie je najrýchlejší odťah
stačí sa pozrieť na youtube - "repo car"
Avatar - Ronault.
13. 8. 2016 07:22
Áda v akci
No jo, náš Áda...to je machr... uviděl Rendlíka Blio na blikackach, tedy jasna porucha a už odtahoval do servisu/vrakoviste >:-[]
12. 8. 2016 18:44
o nic jiného nešlo
"Za necelou minutu si nestačíte dojít ani na toaletu nebo pro noviny do stánku, soudě podle rozsvícených směrových blikačů ale řidiči Renaultu Clio ani o nic jiného nešlo."
Jojo, pokud si chci odskočit nebo koupit cigára, taky jezdím zásadně na nejbližší letiště... ;-) :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku