Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Podívejte se, za jak dlouho se vyrobí Jeep Wrangler

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 4. 8. 2016
3
Jeep v polovině července představil koncept Wrangler 75th Salute, který vychází ze sériového modelu a byl sestaven na stejné výrobní lince, což bylo náležitě zdokumentováno.

Jeep Wrangler 75th Salute svým vzhledem odkazuje na Willys MB a z výrobní linky v Toledu ve státě Ohio sjel tento koncept 15. července letošního roku, jako připomínka skutečnosti, že ve stejný den roku 1941 získala společnost Willys-Overland Motor Co. vládní kontrakt na výrobu tohoto vozidla.

Kořeny podniku koncernu Fiat Chrysler Automobiles v Toledu sahají až do roku 1942, ale pro výrobu kompletních automobilů byl upraven až v roce 1981, kdy zde byla spuštěna produkce Jeepu Grand Wagoneer, která zde probíhala až do léta roku 1991.

V současnosti z výrobních linek v tomto závodě sjíždějí kromě aktuálních Wranglerů a Wranglerů Unlimited i současné Jeepy Cherokee. Celkem tento podnik zaměstnává 5133 pracovníků ve dvou směnách.

https://www.facebook.com/jeep/videos/10156074083181515/

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

A za jak dlouho se teda vyrobí ?
| 5. 8. 2016
?
Zjeb
| 4. 8. 2016
Je-li ti problémů třeba, taxi pořiď Zjeba....
Avatar - Googlit
To mi připomnělo
| 4. 8. 2016
To mi připomnělo jak si v seriálu MASH posílal "RADAR" domů do USA po dílech rozložený JEEP. Tenhle aspekt jsem měl na tom seriálu rád, prozradil mi že se krade všude a za těch nejšílenějších okolností... stejně jako u nás v Česku >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku