Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Rekordní skok s monster truckem měří 71,5 metru

Jan Mička Jan Mička 15. 9. 2013
3
Američané milují všechno, co je velké. Velké hamburgery, velkou colu, ale také velká auta a dlouhé skoky s nimi. Jeden takový byl proveden nedávno a stal se světovým rekordem.

Za napínavou podívanou stojí řidič Joe Sylvester, který na světový rekord dosáhl již v roce 2010. Tenkrát seděl v monster trucku na bázi Cadillacu Escalade s výkonem 1.400 koní a dokázal doletět těžko pochopitelných 61.5 metru daleko. Později byl však tento výsledek překonán o necelé dva metry, což pro Joa znamenalo ztrátu prvenství.

Rekordy jsou však od toho, aby se prolamovaly. Sylvester to tedy zkusil znova, tentokrát v monster trucku na bázi Dodge Ram. Ohromnou masu oceli dokázal rozjet na nájezdovou rychlost 137 km/h, což mělo za následek prodloužení původního skoku o 10 metrů. Ano, více jak 4,5 tuny hmotný monster truck doletěl 71,5 metru daleko. Přistání se sice neobešlo bez poškození přední nápravy, na výsledek to však nemělo žádný vliv.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - positivemind
aj europania maju radi velke veci
| 15. 9. 2013
Ty jsi tu začal mojevideo nějak propagovat nebo jsi objevil video na internetu?
Avatar - 3_diamanty
aj europania maju radi velke veci
| 15. 9. 2013
[odkaz] ;-)

teda aspon niektori
FAKE !!!!
| 15. 9. 2013
Tohle video je jasný FAKE!! Není možné aby s tou Dáčijí udělal takovýto skok. Použili skok pro cyklisti a v programu na tabletu to upravili. Navíc to auto určitě nesplňuje emise a tudíž ho převáží v kamionu, aby nedostali pokutu. Jasný FAKE.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku