Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Taxi v cestě není žádnou překážkou

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 27. 1. 2016 • 05:25
3
Řidička Mazdy 6 musela mít asi hodně naspěch, když se rozhodla pro radikální řešení k vytvoření prostoru pro vyjetí se svým vozem.

Známe to i z našich ulic a parkovišť, kde se stále se zvětšujícím počtem automobilů na silnicích dochází k situacím, kdy někdy bezohledný a jindy prostě jen zoufalý řidiči zaparkuje svůj vůz takovým způsobem, že překáží ostatním účastníkům silničního provozu.

Pokud je řidič v překážejícím voze nebo jeho dosahu stačí většinou jen zatroubit, ale velmi často není na dosah. Pak ti mírnější pokud to jde volí ústup, zatímco prudší nátury a obránci vlastního majetku, jímž je například vjezd do garáže přistoupí k radikálnějším krokům.

Jedno z nejradikálnějších řešení zvolila řidička Mazdy 6 první generace, které stálo v cestě taxi v podobě Hyundai Atos, jehož produkce pro evropský trh probíhala v letech 1997 až 2007. Pro výrazně výkonnější a těžší Mazdu nebyl příliš velký problém odsunout menší Hyundai stranou.

Související články

Témata
Avatar - martin.filak
29. 1. 2016 07:51
Re: Redakce informuje rychlostí blesku............kulového
Je to tak... video umístěno na internet 14.9.2013... sice není v článku nikde zmíněno, že se jedná o nové video, ale i tak...
Avatar - S8
28. 1. 2016 18:33
Redakce informuje rychlostí blesku............kulového
Vážení, toto video je velmi staré a jeho recyklace formou dalšího článku je opravdu ubohost. Je to bohužel trapné, co pro peníze z reklam dokážete vydávat za novinku.
27. 1. 2016 14:39
ženská no...
Chytřejší tvor by možná požádal přihlížející dav, aby ten žlutý pekáč poodnesli kousek stranou. Místo toho si dobrovolně zničí auto...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku