Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vtipné, či kruté? Mrkněte na nejbláznivější tresty za špatné parkování

Jan Zajíc Jan Zajíc 14. 9. 2021 • 04:26
66
52
Zobrazit náhledy (66)
Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování Špatné parkování

Auto zaparkované tam, kde nemá co dělat. S tím jsme se jistě setkali všichni.

Znáte to: vůz odstavený tak, že překáží. Nebo zaparkovaný mimo vyznačené čáry. Nebo stojící tak blízko, že se do svého auta dostanete jen s velkou námahou a dávkou tělocviku. Nebo tak, že kvůli těsnému výjezdu musíte strávit příští minuty prací s volantem a ručkováním.

Určitě jste už také viděli vozidlo postavené na místě, na které jednoduše nepatří -  třeba proto, že jde o vyhrazené parkovací místo. Existuje spousta možností, jak zaparkovat tak, abyste někoho naštvali.

A pak je otázka, jak v takové situaci  - zvlášť pokud jsme "obětí" špatného parkování - zareagovat. Většina z nás si asi "jen" zanadává a s případným problémem se nějak vypořádá. Řešením může být také povolání policie.

Některým šoférům je to však málo a "spravedlnost" berou do svých rukou. A právě z příkladů zajímavých pomst za špatné parkování jsme dali dohromady galerii. Často jde o docela nápadité a někdy i vtipné reakce či tresty. Někdy ale také hodně kruté.

Posuďte sami.

Související články

Témata
Avatar - Mikesus
15. 9. 2021 13:03
Re: Re: něco je
Protože jsem zastánce jednoho auta v rodině ( dokud to jen trochu jde) a musí zvládat všechny potřeby. Naložení celé rodiny, zastávku na nákup i parkování v centru nebo podzemních garážích.
Avatar - Ozzman
15. 9. 2021 12:35
Re: něco je
To byla nadsázka...
Avatar - Barry Lyndon
15. 9. 2021 12:31
Re: něco je
poloviční spotřeba neznamená poloviční emise (obecně mají motorky značné úlevy), dál jsem to nečetl ;-)
Avatar - Ozzman
15. 9. 2021 10:51
Re: Parkování... mám v... paži
Já tedy znám ještě třetí skupinu, většinou jsou to ti o kterých mluvím výše.

Chlápek 30-55, takovej ten "je mi všechno u zadku" a "já jsem král silnice" prostě přijede , ještě dost často docela rychle na nejbližší volné místo a zaparkuje tak, aby on vylezl, klidně nakřivo tak, že ty máš problém vyjet, ještě kolikrát i blokuje další auta a jde někam dělat bohulibou činnost, třeba pít kafe z automatu v Lidlu
15. 9. 2021 10:45
Re: Parkování... mám v... paži
A parkovači tuliči jsou taky typově stejní.

1) chlap líný jít pomoc s přítelkyní nakupovat, sedící a hulící v autě se svými dveřmi přitištěnými na sousední vůz. On přece nepotřebuje vystupovat.

2) žena, neřešící spoustu parkovacích míst kolem, s tulícím reflexem a více či méně ladným hadím pohybem, kterým se protahuje skrz sotva otevřené dveře. Otázky proč nezaparkovala o půl metru vedle nebo na volném parkovacím místě jsem už vzdal.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud