Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vysočina Zetor Show nabídne i překonávání rekordů

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 13. 9. 2019 • 19:41
10
Zobrazit náhledy (10)
Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show Zetor opět spustil Tractor Show

Společnost Zetor Tractors a.s. zve všechny příznivce na tradiční akci Vysočina Zetor Show do Nového Města na Moravě.

Vysočina Zetor Show pořádá společnost Moreau Agri Vysočina spol. s r.o. ve čtvrtek 19. září 2019. V letošním roce zde má dojít k pokusům o překonání dvou rekordů.

Při posledním ročníku v roce 2017 se podařilo neoficiální překonání světového rekordu v počtu traktorů značky Zetor na jednom místě, a to o 17 traktorů. Ve finále se tak na jednom místě sešlo 134 strojů.

Letošním cílem je nejen pokořit poslední rekord, ale vytvořit také nejdelší souvislou řadu traktorů. Zájemci o účast na rekordu se stále mohou zaregistrovat na webových stránkách společnosti Zetor Tractors a.s.

Po celý den má být pro návštěvníky připraven bohatý program. Krátce po zahájení akce v 10 hodin se mohou těšit na spanilou okružní jízdu traktorů Zetor. Za zmínku stojí také Manitou show továrního jezdce a Zetor Cup, soutěž zručnosti rízení traktorů.

Vedle tematických aktivit bude součástí programu exhibice bikerů, autogramiáda českých biatlonistů, ochutnávka a prezentace regionálních produktů, fotokoutek, prezentace technických a odborných škol Kraje Vysočina či vystoupení Michala Hrůzy.

Každý účastník konvoje bude navíc zařazen do soutěže o atraktivní ceny, mezi nimiž jsou mimo jiné Apple iPhone, zájezd do Francie a vyhlídkový let vrtulníkem.

Zdroj: Zetor Tractors a.s.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku