Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Zetor spustil novou soutěž a zve na Dny Zemědělce

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 9. 2019
13
Zobrazit náhledy (13)
Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal

Společnost Zetor Tractors a.s. připravila pro své fanoušky Facebookovou soutěž o návštěvu výroby traktorů značky Zetor a prakticky zároveň zve všechny příznivce zemědělské techniky ve dnech 11. a 12. září na Den Zemědělce.

Pro účast v nové soutěži společnosti Zetor Tractors a.s. stačí do 23. září letošního roku přidávat u soutěžního příspěvku na Facebooku fotografie traktorů značky Zetor z letošních žní. Vítěze soutěže a osobu, kterou si zvolí jako doprovod, čeká komentovaná prohlídka výroby traktorů i expozice v Zetor Gallery.

Kromě samotného zážitku uskutečněného v domluveném termínu získají oba balíček s dárkovými předměty v podobě softshellové bundy, hrnku a kšiltovky s logem společnosti a budou jim uhrazeny i cestovní náklady, ať dorazí odkudkoli.

Příznivce zemědělské techniky pak společnost Zetor Tractors a.s. zve ve dnech 11. a 12. září na Den Zemědělce, kontraktační výstavu a předvádění zemědělské techniky, pořádané v obci Kámen na Vysočině. Na tomto největším outdoorovém veletrhu v České republice nebudou chybět ani traktory ZETOR.

Vedle hlavní tribuny, na ploše B1, bude k vidění po oba dny výstavy od 9 do 16 hodin kompletní produktové portfolio značky Zetor včetně modelů Major CL 80, Crystal HD 170 a Proxima HS 90. Prezentaci zpestří unikátní showtruck. Zájemci mají mít možnost si traktory vyzkoušet na přilehlé předváděcí ploše.

Den Zemědělce se koná každé dva roky v obci Kámen na Vysočině. Kromě prodejní výstavy nabídne letošní ročník také bohatý program. První den se zaměří na zpracování půdy a sklízecí mlátičky, druhý na sklizeň silážní kukuřice a žací stroje. V obou dnech se návštěvníci mohou těšit na polní snídani a tombolu.

Zdroj: Zetor Tractors a.s.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku