Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Zetor spustil novou soutěž a zve na Dny Zemědělce

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 9. 2019 • 22:27
13
Zobrazit náhledy (13)
Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal Zetor Crystal

Společnost Zetor Tractors a.s. připravila pro své fanoušky Facebookovou soutěž o návštěvu výroby traktorů značky Zetor a prakticky zároveň zve všechny příznivce zemědělské techniky ve dnech 11. a 12. září na Den Zemědělce.

Pro účast v nové soutěži společnosti Zetor Tractors a.s. stačí do 23. září letošního roku přidávat u soutěžního příspěvku na Facebooku fotografie traktorů značky Zetor z letošních žní. Vítěze soutěže a osobu, kterou si zvolí jako doprovod, čeká komentovaná prohlídka výroby traktorů i expozice v Zetor Gallery.

Kromě samotného zážitku uskutečněného v domluveném termínu získají oba balíček s dárkovými předměty v podobě softshellové bundy, hrnku a kšiltovky s logem společnosti a budou jim uhrazeny i cestovní náklady, ať dorazí odkudkoli.

Příznivce zemědělské techniky pak společnost Zetor Tractors a.s. zve ve dnech 11. a 12. září na Den Zemědělce, kontraktační výstavu a předvádění zemědělské techniky, pořádané v obci Kámen na Vysočině. Na tomto největším outdoorovém veletrhu v České republice nebudou chybět ani traktory ZETOR.

Vedle hlavní tribuny, na ploše B1, bude k vidění po oba dny výstavy od 9 do 16 hodin kompletní produktové portfolio značky Zetor včetně modelů Major CL 80, Crystal HD 170 a Proxima HS 90. Prezentaci zpestří unikátní showtruck. Zájemci mají mít možnost si traktory vyzkoušet na přilehlé předváděcí ploše.

Den Zemědělce se koná každé dva roky v obci Kámen na Vysočině. Kromě prodejní výstavy nabídne letošní ročník také bohatý program. První den se zaměří na zpracování půdy a sklízecí mlátičky, druhý na sklizeň silážní kukuřice a žací stroje. V obou dnech se návštěvníci mohou těšit na polní snídani a tombolu.

Zdroj: Zetor Tractors a.s.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud