Oficiální video: Mazda Sassou

Mazda ve Frankfurtu představila studii třídveřového hatchbacku nazvanou Sassou. Ta ukazuje, že ani v tomto cenově napjatém segmentu nemusí zákazník slevovat z hodnot filizofie Zoom-zoom. Atraktivní design ovšem není jedinou zbraní konceptu, dovnitř Mazda nainstalovala USB flashdisk místo klíče a joyistick ovládající všechny důležité funkce. V akci si můžete studii prohlédnout na oficiálním videu. Uvidíme, zda Sassou dorazí do sériové výroby.
Poznámka: Videa jsou k dispozici ve formátu DivX a WMV.
Ke spuštění DivX videí je nutné mít v MediaPlayeru nainstalován plug-in DivX, který si můžete stáhnout zde. Tento formát lze s příslušným kodekem přehrát na všech operačních systémech.
Ke spuštění WMV videí není nutné na platformě Windows nic instalovat - MediaPlayer sám video přehraje. Tento formát videa však není použitelný v jiném přehrávači a na jiných operačních systémech.
Další zajímavá videa najdete ZDE.