Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Alfa Romeo Coupe: Nemusí být všechno Giulia

Michal Fokt Michal Fokt 4. 1. 2016 • 03:19
20
Zobrazit náhledy (20)
Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo Alfa Romeo
V záplavě poněkud monotematických fotomontáží možných budoucích modelů Alfy je příjemnou změnou kupé, které nevypadá jako Giulia.

Jakmile milánská automobilka ukázala Giulii QV, doslova se roztrhl pytel z různými vizemi grafiků a příznivců značky, ukazující vše od sporťáku po pick-up, jejichž společným jmenovatelem byla příď a nezřídka i další části „Jůlinky“. Jestli vás to už nudilo, nebyli jste určitě sami, teď tu ale máme jedno vcelku příjemné osvěžení.

Jistý Alessandro Masera na svém facebookovém profilu zveřejnil fotomontáž, u níž sice také neodolal využití výrazného prolisu, inspirovaného modelem Giulia, příď ale vychází z nádherného Pininfarinova konceptu 2uettottanta a vůz dostal také zadní blatník, inspirovaný sportovním modelem 4C. Výsledkem je sice nereálná, ale velmi pohledná vize zadkokolkového milánského kupé.

Což mě přivádí na myšlenku, jestli nový oficiální designérský styl Alfy Romeo nezestárne ještě dříve, než se auta, která ho mají využívat, vůbec začnou prodávat...

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud