Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Audi Q7: emo trailer (video)

Libor Zezulka Libor Zezulka 16. 9. 2005
48
Když chcete, aby desítkám novinářů běhal mráz po zádech, není nic jednoduššího, než jim v atmosféře očekávání nové Q7 pustit video napěchované emotivními záběry a podkreslené chytlavou hudbou. Podívejte se na něj.

Když chcete, aby desítkám novinářů běhal mráz po zádech, není nic jednoduššího, než jim v atmosféře očekávání nové Q7 pustit video napěchované emotivními záběry a podkreslené chytlavou hudbou, která bude v uších znít ještě dlouho po skončení uvítací show. Audi si dalo na výrobě propagačního videa pro novou Q7 opravdu záležet a výsledek podle toho vypadá. Co říci víc? Podívejte se a třeba vyjádřete.

Poznámka: Videa jsou k dispozici ve formátu DivX a WMV.

Ke spuštění DivX videí je nutné mít v MediaPlayeru nainstalován plug-in DivX, který si můžete stáhnout zde. Tento formát lze s příslušným kodekem přehrát na všech operačních systémech.

Ke spuštění WMV videí není nutné na platformě Windows nic instalovat - MediaPlayer sám video přehraje. Tento formát videa však není použitelný v jiném přehrávači a na jiných operačních systémech.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Skromný názor fandy 4 kruhů na Q7
GTI
| 17. 9. 2005
Naposledy píši - nemá to nic s nějakou tvou představou o nedotknutelnosti. Je to jen o jednom - já napíši vážný příspvek a ty zareaguješ ne na příspvek, ale na jedno písmeno v něm... To je to co mně zaráží. Neutíkej se k mravům, k nedotknutelnosti... je to jen o tom.
Skromný názor fandy 4 kruhů na Q7
GTI
| 17. 9. 2005
Líbat mě na dobrou noc nemusíš, ale není od věci trochu vnitřně zapracovat na mravech. A nedomnívej se, že úspornost textů je známkou kvalit autora ;-) Zde platí jen jedna výjimka, a tou byl Ernest Hemingway... než si ustřelil palici...
Skromný názor fandy 4 kruhů na Q7
GTI
| 16. 9. 2005
O to nejde. Jsem tu zvyklej na ledacos. A právě takovéhle rejpání tu praktikujou lidi, mezi které tebe zařazené nemám, lidi, pro než je rejpavej příspěvek vrchilem jejich úsílí o napsání románu. Pokud je tohle tvé téma, tak se můžem dohodnout a já vezmu na vědomí, že takhle rejpáš, i když, jak píšeš nahoře, je ti bůh svědkem, že to děláš jednou za sto let. Tomu nerozumím. Prostě mi to rejpnutí k tobě vůbec nepasuje. Jsem zvyklej, že máš vždy věcný příspěvek. Popravdě musím napsat, že mě to od tebe dost překvapilo. Jsem přesvědčený, že tohle si dělat nemáme... P.S. Věta - každej jsme jinej, je trefná asi tak jako ho*no v popelníku. A to žes nevymáchaná huba, s tím se nechlub ;-) :yes:
Skromný názor fandy 4 kruhů na Q7
GTI
| 16. 9. 2005
Nerejpej jak nějakej zelenáč. O té chybě vím. Přijal jsem nedávno rozhodnutí, že nebudu připojovat opravy. Dneska jsem napsal možná 100 příspěvků... chybuji, jistě, ale že se tu budem trénovat ze skloňování bych zrovna u tebe nepředpokládal. Můj názor - zcela nevhodné rejpnutí. Neumím si představit, že bych ti to udělal.
Skromný názor fandy 4 kruhů na Q7
GTI
| 16. 9. 2005
Bylo to dost napínavý. Co já se tu všechno nenaučím... Doufám že mi tu dovolíš psát tak, jak to učila učitelka ČJ mně. P.S. Tohle snad ani nebudu komentovat :no: