Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Auta na náplavce trochu jinak: Přehlídka krásy výstavních hostesek! (video)

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 2. 9. 2017 • 08:32
5
Na unikátní výstavě Auta na náplavce nemohou chybět ani krásné hostesky. Podívejte se, kolik ženské krásy se na obou březích Vltavy nachází!

video

Pokud sledujete Auto.cz pravidelně, víte, že v rámci každého světového autosalonu přinášíme čtenářům také obsáhlou galerii krásných hostesek. A protože výstava Auta na nápravce autosalonem bezesporu je, navíc takovým, jehož formát nemá široko daleko obdoby, nemohli jsme tuto milou povinnost opomenout ani v tomto případě.

Natáčeli jsme na obou březích Vltavy, a jak můžete sami vidět v přiloženém videu, rozhodně se bylo na co dívat. Pravda, vzhledem k počasí nešlo očekávat, že budou krásné hostesky oděny v úsporných přiléhavých šatičkách, pevně však věříme, že i tak si najdete svou favoritku. A vaším výběrem se samozřejmě můžete rovnou pochlubit v diskusi pod článkem!

Témata
Avatar - Pekelná Micinka
3. 9. 2017 01:16
Ta s kosočtvercem
Holky tam jsou docela hezký, lepší než zrovna některé v tom videu. Ale ta ve videu u Renaultu je opravdu krásná, sice mě to nemusí trápit, ale třeba si to někdy přečte a potěší jí to. :-)
2. 9. 2017 20:23
to už si děláte *
krása výstavních hostesek????? Už chápu proč z obyčejných aut děláte něco super na super blbém místěl, bez nápadu a invence..stejně jako s těma tuctovkama co máte na fotkách....utrpení zouflaců. K tomu vstupu zdarma by jste měli orzdávat ještě auta zdarma, aby to někoho zajímalo .......přehlídka ničeho... :no: :no: :no: :no: :no:
2. 9. 2017 17:58
Přehlídka krásy výstavních hostesek!
ha ha ha , pár obyčejných holek a některé se neumí ani podívat do kamery. Článek vypadá jako pozvánka pro úchyláky.
Avatar - Floyd
2. 9. 2017 17:39
Re: Auta na náplavce
Mě už ta akce přestala úplně zajímat. Lákalo mne se tam zajít podívat, ale Machala a jeho kumpáni mi to tak znechutili, že fakt nepůjdu. :no: :no: :no:
Avatar - Hammunasakra
2. 9. 2017 17:35
Auta na náplavce
Slova automaticky vyvolávající negativní efekt = fakt díky redakce

Minuta amatérskýho videa holek = je sice asi to nejlepší k tématu = ale sou chudiny na náplavce takže :no: >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud