Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW 4 Cabrio dostalo příslušenství od M Performance Parts

Michal Fokt Michal Fokt 13. 8. 2014 • 22:45
6
12
Zobrazit náhledy (6)
BMW řada 4
BMW představilo čtyřkový kabriolet, vybavený doplňky od divize M Performance Parts. Očekávejte nepřeberné množství stylingových, ale i funkčních prvků.

Britské zastoupení BMW zveřejnilo fotografie kabrioletu řady 4, vyšperkovaného komponenty od divize M Performance Parts, blíže však nespecifikovalo jejich rozsah. Vzhledem k spřízněnosti s kupé řady 4 je však téměř jisté, že nabídka "tuningových" dílů bude téměř identická.

BMW 4 má své M Performance Parts už od září loňského roku a zahrnují vše od karbonových dílů karoserie a kol od 18 do 20 palců, přes doplňky interiéru v podobě sedadel, volantů, hlavic voličů a řadících pák, dekorů a koberečků až po samosvory, sportovní podvozky a kity, zvyšující výkon motorů.

Škála dílů pro kabrio určitě nebude jiná a svůj vůz si tak můžete "plíživě" vyšperkovat tak, že se jeho cena bude nebezpečně blížit tomu, co byste dali za M4 Cabrio, je tedy třeba dobře zvážit, jestli je vaší prioritou touha odlišit se a spokojit se s menším výkonem nebo pořídit čistě sportovní vůz. Stejně jako rozsah, ani dostupnost M Performance Parts pro čtyřkové kabrio není zatím známa, dá se však předpokládat, že půjdou koupit od podzimu.

Související články

Témata
14. 8. 2014 12:34
Re: STREAM
V rozjetém autě už samozřejmě diesel tak moc nepoznáš. Ale jestli máš cabrio taky trochu na machrování /a kdo ne/ tak není nic trapnějšího, než přijet se staženou na světla a poslouchat kadla kadla...
Nicméně zvuk 35i v otáčkách je moc pěkný i když má turbo.
14. 8. 2014 12:32
Re: STREAM
Upřesním. Když se neznalý postaví k výfuku nakopnutého benzinového 6válu (přímovstřikovému) a pak k dieslovému, chvilku trvá, než určí, na co který motor jede. Obzvlášť bez možnosti okamžitého přímého srovnání to bývá těžké.
14. 8. 2014 12:11
Re: STREAM
Nevím kucí jestli se tady nebavíte o něčem co znáte jen z časáku. Sám mám najety benzíny i dízly. Ty nové benzíny u BMW jsou nazvučeny přes repráky, a to i v M3, M4. Je to zvěrstvo, které já nechápu. Nicméně pokud jedu ve svém 330d cabrio nad 40km/h, zvuk není slyšet vůbec. 435i cabrio se sice při zrychlení umí více vytočit a pak si pěkně zařve, ale v zásadě u diesel-šestiválců se o klapotu mluvit nedá.
14. 8. 2014 11:58
Re: STREAM
Daleko to určitě má do dieslového klapotu 4válcového dvoulitru. Ale dieslový 6vál, to už musíš chvilku špóvanat uši, abys spolehlivě řekl, co za palivo který motor spaluje.
14. 8. 2014 11:50
Re: STREAM
35i nemá hezký zvuk? možná na volnoběh je slyšet cvakání, ale do dieselového klapotu to má dost daleko... a pod zátěží je to pořád super.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud