Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Cadillac CTS: American Way (Roadlook TV)

Libor Zezulka Libor Zezulka 6. 5. 2008 • 14:48
46
Cadillac chce uspět se svými auty i v Evropě a výrazně pomoci mu k tomu má nová generace modelu CTS. S tou první to moc nevyšlo, podaří se to s generací druhou?

Že by Cadillac rád vytáhl nějaký peníz z Evropana, a to cestou oficiálního prodeje, není žádná novinka. Cadillacu i kvůli ostré konkurenci velký americký trh nestačí, a tak se snaží uzmout co největší sousto z evropského koláče domácím automobilkám. Model CTS měl Cadillacu v souboji s BMW, Audi nebo Mercedesem hodně pomoci, ale první generace, přestože vznikala většinou v Evropě, díru do světa neudělala.

Cadillac se ovšem nevzdal a zkouší štěstí s druhou generací. Nové CTS se nadále může vnějšími rozměry srovnávat s BMW 5 nebo Mercedes-Benzem třídy E, ale fakticky chce konkurovat spíše BMW 3 nebo Audi A4. Na nás bylo, abychom zjistili, kterému z uvedených konkurentů bude nový Cadillac CTS větším trnem v patě? No a během toho zjišťování jsme se rozhodli vyvrátit i několik mýtů o amerických autech.

Celý pořad Auto Moto Styl si můžete přehrát na stránkách České televize, včetně dalších reportáží. Story: Truckerka Jolly, Autobazar: Seat Toledo 1.9 TDi, Preview: Citroen C5.

Roadlook TV je od ledna 2008 součástí nového pořadu Auto Moto Styl, který si můžete naladit každých 14 dní v sobotu v čase oběda na obrazovkách České televize, programu ČT 1.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

CTS
| 17. 5. 2008
CTS je dost dobrej! :yes:
Avatar - Pierro
Teplákovej kovboj
| 7. 5. 2008
Mám tam i tubu, nejen rádio voe... jo a pak ty hlíny, mračítka, leopardí potahy, tuzexovej fofrklacek a chlupatej volant. Navíc křídlo a vejfuk jak babiččiny kamna. Holky nestíhám vodhánět... >:-[]
Avatar - Pierro
Cadillac
| 7. 5. 2008
no tsi piš :-)
Avatar - Pierro
Cadillac
| 7. 5. 2008
No tak to já bych byl teplákovo-bazarnickej kovboj jak z učebnice.... >:-[]
Avatar - Pierro
Cadillac
| 7. 5. 2008
A kam se vlastně řadíš ty?? Dle hesla podle jaké auto, takový řidič??? :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku